شقق للبيع في ماونتن فيو اى سيتي, صفحة 71

1,786 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري- 130متر - جاهزه للمعاينه في التجمع

    Coldwell Banker Wealth logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي مميزة للبيع – ماونتن فيو آي سيتي

    Beltone logo image

3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٦٠٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بحديقة خاصة – ماونتن فيو آي سيتي

    Beltone logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٣٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م للبيع و أستلام فوري في ماونتن فيو أقل سعر

    Coldwell Banker Wealth logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف - استلام فوري - التجمع الخامس

    Coldwell Banker Wealth logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مونتن فيو أي سيتي بالفرش

    Better Estate Investment logo image

4

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٧٣٬٦١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو ارضى بجاردن 75 متر

    Aqar Share logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري - 3 غرف - ماونتن فيو التجمع

    Coldwell Banker Wealth logo image

3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٤٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه - ريسيل - استلام فوري - موقع مميز - في التجمع

    Coldwell Banker Wealth logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن 165 م للبيع بسعر مميز و أستلام فوري

    Coldwell Banker Wealth logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل مقدم لشقة للبيع فى ماونتن فيو و أستلام فوري

    Coldwell Banker Wealth logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 160 م استلام فوري - بأقل مقدم و أقساط

    Coldwell Banker Wealth logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو أي سيتي التجمع الخامس

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

2

    3

    ١١٥ متر مربع

    ٤١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ماونتن فيو اي سيتي بأقل من سعر السوق

    Smart Assets Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٨٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة لاستلام بافضل سعر في ماونتن فيو اي سيتي

    Coldwell Banker- The Blues logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٩٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في ماونتن فيو – التجمع الخامس

    Capital Lords Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٦٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن استلام فوري لقطه قسط علي اطول فترة سداد

    Coldwell Banker Wealth logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه استلام فوري بحري | قسط علي اطول فترة سداد

    Coldwell Banker Wealth logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر شقه متشطبه ماونتن فيو اي سيتي جاهزه للسكن

    4C Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة استلام فوري ١٧٠متر باقل سعر وتكمله اقساط

    متصدر

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مرحلة لاجوون برايم لوكيشن بحري

    Assets Real Estate Investments logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٩٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للشراء في ماونتن فيو آي سيتي شقة جاهزة للسكن

    Capital Lords Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٢٦٣٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم شقه للبيع في ماونتن فيو اي سيتي التجمع

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٨٬٤٢٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقه في كلاب بارك ماونتن فيو اي ستي

    ERE logo image

2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري- 130متر - جاهزه للمعاينه في التجمع

    Coldwell Banker Wealth logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع