شقق للبيع في بالم هيلز نيو كايرو, صفحة 55

1,402 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١١٬٨٠٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرف | تشطيب كامل | بالم هيلز

    Good Vibe Homes logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٩٢٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه برايم لوكيشن استلام فوري نصف تشطيب بأقل سعر

    Assets Real Estate Investments logo image

3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٥٠٬٥٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٣٤٬٥٤٨ جنيه

    شقة غرفة | بالم هيلز | تسهيلات

    Good Vibe Homes logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٠٠٬٤٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٨٨٩٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة بحديقة باقساط تصل الي 10 سنين في التجمع

    Go Green Egypt Real Estate logo image

2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٨٥٬٩٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٦٤٬٤٦٨ جنيه

    شقة غرفتين | بالم هيلز | تسهيلات

    Good Vibe Homes logo image

2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٨٢٬٤٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٤١٣٬٤٠٠ جنيه

    شقة غرفتين | بالم هيلز | بالتقسيط

    Good Vibe Homes logo image

2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٨١٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٣٬١٧١٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة+123م جاردن بأقساط 10سنوات من بالم هيلز

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٨٥٬٥٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين | بالم هيلز | تقسيط

    Good Vibe Homes logo image

2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٨٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٤١٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين | تشطيب كامل | بالم هيلز

    Good Vibe Homes logo image

2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٨٩٬١٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة | بالم هيلز | فرصة استثمارية

    Good Vibe Homes logo image

1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه154م 3غرف متشطبه التجمع الخامس قسط 10سPalmHills

3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٢٥٬٩٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه للبيع من بالم هيلز باقساط علي 10 سنين

    Go Green Egypt Real Estate logo image

1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٧٧٬٨٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين | بالم هيلز | بالتقسيط

    Good Vibe Homes logo image

2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٥١٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٩٥٣٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر امتلك شقة متشطبة للبيع بأقساط حتي 10سنوات

    Go Green Egypt Real Estate logo image

1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٦٨٬٧٩١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل للبيع في بالم هيلز القاهرة

    Capital Lords Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٢٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف | حديقة خاصة | بالم هيلز

    Good Vibe Homes logo image

3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٤٢٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف | بالم هيلز | موقع مميز

    Good Vibe Homes logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٥٨٬٤٧٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في بالم هيلز نيو كايرو

    Capital Lords Real Estate logo image

4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬١٧٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 115م متشطبة للبيع بأقساط حتي 10سنوات-بالم هيلز

    Go Green Egypt Real Estate logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٧١٬١٠٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٣٬٢٥٨٬٣٧٥ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل بسعر لقطه استلام فوري

    Assets Real Estate Investments logo image

3

    4

    ١٧٢ متر مربع

    ٧٧٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف | بالم هيلز | استلام فوري

    Good Vibe Homes logo image

3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٦٣٬٩٥٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 171م ريسيل استلام فوري برايم لوكيشن, بالم هيلز

    Go Green Egypt Real Estate logo image

2

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٧١٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين | تشطيب كامل | بالم هيلز

    Good Vibe Homes logo image

2

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٩٢٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٥٬٨٩٠٬٩٤٨ جنيه

    شقة 4 غرف | بالم هيلز | تسهيلات

    Good Vibe Homes logo image

4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ١١٠٬١٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري لوكيشن مميز عاللاند سكيب بالم هيلز

    Go Green Egypt Real Estate logo image

2

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٥٠٬٩٩٣ جنيه/متر مربع