شقق للبيع في بالم هيلز نيو كايرو, صفحة 26

1,396 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ١٢٬٠٨٦٬٦٨٥ جنيه

    شقه للبيع بأقل سعر بجوار AUC برايم لوكيشن بالتجمع

    Impact Investments logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٩١٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٣٣٤٬٠٠٠ جنيه

    استوديو في كليو بأقل مقدم و أقل سعر

    Country For Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٩٠٬٤٨٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٥٬٦٧٨٬٠٠٠ جنيه

    استوديو في كليو بأقل مقدم و أقل سعر

    Country For Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨١٬١١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع برايم لوكيشن فى اقوى مشروعات نيو كايرو

    Gate real estate marketing logo image

4

    6

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 115م متشطبه في بالم هيلز التجمع الخامس

    Oaks Real Estate logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٥٬٦٥٩٬٠٠٠ جنيه

    استوديو في كليو بأقل مقدم و أقل سعر

    Country For Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٠٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    بكمبوند بالم هيلز شقة للبيع متشطبه قسط علي 10 سنين

    Oaks Real Estate logo image

2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٣٬٨٩٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬١٤٥٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز على البحيرة مباشرةً بأقل سعر

    Country For Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٧٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٦٥١٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز بمناظر طبيعية خلابة بأقل سعر

    Country For Real Estate logo image

2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٩١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٣٩٧٬٠٠٠ جنيه

    موقع متميز على البحيرة مباشرةً وبأفضل إطلالة

    Country For Real Estate logo image

2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٨٩٬٠٣٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر مع حديقة مميزة محاطة بالبحيرات

    Country For Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ١٣١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ١٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر مميزة محاطة بالبحيرات من جميع الاتجاهات

    Country For Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ١١٣٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ١٦٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر مميزة مع حديقة محاطة بالبحيرات

    Country For Real Estate logo image

2

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ١٢٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٨٢٦٬٨٠٠ جنيه

    شقه فيو مفتوح ب Palm Hills نيو كايرو

    Impact Investments logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٤٬١٣٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٢٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع متميز مع حديقة 53 متر تطل مباشرة على البحيرة

    Country For Real Estate logo image

2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ١٠٠٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة بفيو مميز في بالم هيلز نيو كايرو

    Coldwell Banker- The Blues logo image

2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٥٣٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في بالم هيلز القاهرة الجديدة – موقع مميز

    Beltone logo image

4

    4

    ٢١٦ متر مربع

    ٧٣٬٩٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام الفوري شقة بجاردن 4 غرف شامل عضوية النادي

    Green Homes Real estate Agency logo image

4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة – برايم لوكيشن في Palm Hills New Cairo

    Coldwell Banker- The Blues logo image

2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٤٥٬٨٠١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢١٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بأقل مقدم ڤيو لاندسكيب بالتجمع

    Impact Investments logo image

3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ١٤٠٬٧٢٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دور رابع علي فيو الفيلات ولاند سكيب بسعر مميز

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٥١٬٢٠٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في بالم هيلز متشطبة فيو لاجون استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٤٥٬٩٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بڤيو مميز داخل مجتمع متكامل في قلب جولدن سكوير

    Impact Investments logo image

2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ١٢٣٬٨٥٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في موقع مميز 3 غرف بسعر مميز بالم هيلز

    Do estate logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بفيو مباشر Lagoon على الدائري بالقرب AUC

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٧٬٩٤٦ جنيه/متر مربع