شقق للبيع في بالم هيلز نيو كايرو, صفحة 28

1,396 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ١٥٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل إطلالة على أكبر بحيرة واجهة بحري

    Country For Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٧٢ متر مربع

    ٩٠٬٥٨١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر كاملة التشطيب في موقع متميز.

    Country For Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٢٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نصف تشطيب في موقع مميز جدا للبيع .

    Country For Real Estate logo image

4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ٢٥٥م متشطبه على حديقة كبيرة جاهزة للاستلام

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرخص شقة أرضي بجاردن في بالم هيلز فيو متميز جدا

3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٦٥٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي استلام فوري موقع مميز جدا فيو جنينه واسعه

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مطلة على البحيرة مباشرة كاملة التشطيب

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٦١٬٦٠٠ جنيه

    شقه فيو مفتوح كامله التشطيب في بالم هيلز نيو كايرو

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٧٩٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري جاهزة للسكن متشطبة بالقسط تطل علي حديقة

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٧١٬٨٣٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٦٤٧٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقة ٤ غرف للبيع -كمبوند بالم هيلز التجمع

    Insider Real Estate Consultancy logo image

4

    4

    ٢٢٦ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز سعر ف كمبوند بالم هيلز نيو كايرو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل شقه ٤ غرف نوم + ليفينج استلام فوري تكمله اقساط

    Makanak Investments logo image

5

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه ف كمبوند فاخر 9,700,000 قسط ع 5سنين

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في بالم هيلز بسعر مميز

    Coldwell Banker- The Blues logo image

2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٤٥٬٨٠١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه كورنر ومميزه في كمبوند بالم هيلز نيو كايرو

    ABAZA for real estate logo image

2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٣٨٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٤٨٢٬٠٠٠ جنيه

    افضل موقع شقة ارضي بجاردن فيو علي البحيرة

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٩٧٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٥٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه في قلب التجمع الخامس بخصم 38%

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٩٣٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع وخصم ٣٨٪؜ شقه متشطبه في قلب التجمع الخامس

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٨٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة برايم لوكيشن للبيع في بالم هيلز سعر مميز

    Coldwell Banker- The Blues logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬١١٢٬٩٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بسعر وموقع مميزين - بالم هيلز

    why solutions logo image

2

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٤٤٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في بالم هيلز 3 غرف استلام فورى جاردن فيو

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٤٩٬٨٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٦٠٣٬٩٦٦ جنيه

    للبيع شقة في كليو ووتر بالم هيلز فيو لاجون مباشرا

    La Costa For Real Estate logo image

2

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٩٢٬٦٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم هيلز نيو كايرو | بسعر مميز

2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة على المناظر الطبيعية في بالم هيلز نيو كايرو

    Do estate logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم هيلز القاهره الجديده

    Properties-Today.com logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٠٬٩٧٢ جنيه/متر مربع