شقق للبيع في ايستاون, صفحة 10

747 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحديقه في إيستاون متشطبه بالمطبخ والتكييفات

    New Avenue Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٩٨٬٥٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 نوم | استلام فوري |سوديك ايستاون | التجمع الخامس

    Darcom for Real Estate logo image

3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٩٤٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف باقل من سعر السوق بفيو مميز

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٧٢٬٣٩٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالفرش كامل في إيستاون سوديك

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٧٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل 156م | ايستاون سوديك كمبوند | سعر مميز

    متصدر

    Darcom for Real Estate logo image

2

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٠٬١٢٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس رووف 317م موقع مميز بحري ايست تاون

    Spade consultancy logo image

4

    5

    ٣١٧ متر مربع

    ٧٨٬٨٦٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه190م ارضي بحديقه فيو مميز

    Spade consultancy logo image

3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة – تشطيب كامل سوديك ايستاون 195

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١٢٨٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل 215 شقة للبيع في سوديك إيست تاون

    Spade consultancy logo image

4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ١٠٦٬٩٧٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل 215 شقة للبيع في سوديك إيست تاون

    Spade consultancy logo image

4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ١٠٦٬٩٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر مساحة شقه علي دور واحد مع 65م تراس بفيو مفتوح

    Spade consultancy logo image

4

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بحديقه خاصه ابستاون سوديك اقل سعر

    Gaby's Homes logo image

2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ١١٤٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل من سعر السوق شقه ف ايستاون التجمع الخامس لقطه

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٦٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن في سوديك ايستاون - لاندسكيب فيو

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٧١٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في إيستاون سوديك – تشطيب كامل بالتكييفات

3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٩٦٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٤٬٨٦٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع 156م تشطيب كامل بجوار AUC برايم لوكيشن

    Brick Real Estate logo image

2

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٩٥٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع في إيستاون سوديك فيو جاكرندا

    Gaby's Homes logo image

2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ١١٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع ف ايستاون باقل من سعر السوق

3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه بالكامل للبيع ف سوديك ايستاون موقع مميز

    Spade consultancy logo image

2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين +برايفت جاردن للبيع ريسيل في ايست تاون

    TREX logo image

2

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر بموقع مميز 189م في ايست تاون

    AK Circle logo image

3

    4

    ١٨٩ متر مربع

    ١٠٥٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة أرضي بحديقة خاصة للبيع في Eastown ريزيدن

    KRE investments logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١١١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 161 م فيو لاندسكيب وبجانب جاكرندا حديقه رئيسيه

    Gaby's Homes logo image

2

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٧٢٬٠٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص ارضي بجاردن في كمبوند ايستاون مفروشه بالكامل

2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ١١٤٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقة بحديقة استلام فوري بسعر مش هيتكرر

    متصدر

    IRTKAZ logo image

3

    4

    ١٨٦ متر مربع

    ٨٠٬٦٤٥ جنيه/متر مربع