شقق للبيع في ايستاون, صفحة 13

747 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مودرن للبيع في إيستاون سوديك بموقع هادئ

    New Capital Home. logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٧٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقه غرفتين بأحسن تشطيب فى ايستاون

    Spade consultancy logo image

2

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٧٥٬٩٤٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص سعر شقه 3 غرف فى كمبوند ايستاون للبيع

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٦٥٬٨٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة راقية للبيع ف ايستاون سوديك مع نوادي اجتماعيه

3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٧٧٬١٢٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل تشطيب لشقة في سوديك ايستاون

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٨٠٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سوديك إيستاون مع لوكيشن مميز جدا

    Spade consultancy logo image

2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ١١٠٬٢٣٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل شقة متشطبة بالكامل في سوديك ايستاون

    Spade consultancy logo image

3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه الترا سوبر لوكس بالمطبخ والتكيفات-موقع مميز

    Brokerage Hub logo image

2

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٠٬١٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين مفروشة بالكامل للبيع فوري ف ايستاون

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر ومساحة مميزين ,شقة بفيو مفتوح في ايستاون

    why solutions logo image

3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٨٢٬٤٤٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٤٦٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه فوري جنب قطاميه هايتس مقدم2.4م سعر9.8م كاش

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٤٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تشطيب فاخر وفرش كامل بالتكيفات فيو مفتوح

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٩٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مودرن للبيع في إيستاون سوديك تشطيب فاخر

    New Capital Home. logo image

2

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٧٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة ألترا سوبر لوكس في سوديك إيستاون

    La Costa For Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3غرف ارضي بجاردن متشطبة بالكامل دايركت علي النادي

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٩٨٬٩٠١ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن للبيع في إيستاون، مع مطبخ وتكييفات

    Experts Home logo image

2

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٠٬١٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة بالتكييفات استلام فورى في التجمع

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ١٣٤٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٠٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متاحه للبيع في كمبوند سوديك ايستاون- موقع مميز

    Ninety Two logo image

3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ١٠٧٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة 156 متر للبيع في إيستاون

    Insider Real Estate Consultancy logo image

2

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٧٢٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة بموقع مميز - تسليم فوري - إيستاون

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٨٣٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة مفروشة في إيستاون

    Insider Real Estate Consultancy logo image

2

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة متشطبة بالكامل في إيستاون موقع مميز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٨٣٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 نوم | استلام فوري |سوديك ايستاون | التجمع الخامس

    Darcom for Real Estate logo image

3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٩٤٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - إيست تاون باركس- القاهره الجديده

    متصدر

    Insider Real Estate Consultancy logo image

2

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٧٢٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة حديقة خاصة مطبخ و تكييفات للبيع فى ايستاون

    Trust logo image

2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ١٠٤٬٧٢٤ جنيه/متر مربع