شقق للبيع في الباتيو اورو, صفحة 5

1,147 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام فوري في موقع مميز علي جنينه

    New Avenue Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقه لقطه فى اميز لوكيشن بفيو مفتوح

    متصدر

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٥٨٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فورى باقل من سعر الشركه لوكيشن مميز

    متصدر

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 164 م في الباتيو اورو استلام 2026 فيو النادي

    Scout Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٥٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بحديقة كورنر للبيع في باتيو اورو

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند الباتيو أورو

    The Broker EG logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع برايم لوكيشن ف التجمع الخامس استلام فورى

    Sonic For Real-Estate logo image

3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر للبيع في باتيو أورو بسعر وموقع مميزين

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٥٢٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في باتيو أورو بسعر وموقع مميزين

    Insider Real Estate Consultancy logo image

2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن مميز بأقل سعر اطلاله على البحيرات

3

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٦٤٬٤٣٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو داخلى بسعر مميز يوجد تفاوض عند الجديه

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٤٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف جاهزه للمعيشه سور بسور مع السوق الشرقي.

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٬٦٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٥١٬٤٠٠ جنيه

    شقه غرفتين جاهزه للمعيشه علي محور محمد نجيب

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٨٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين و متشطبه بالكامل بجوار الAUC في Z EAST

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬١٦٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين متشطبه بالكامل ع الجولف في سيتي جيت

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ١٠٬٦٧٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 3 غرف بأقل مقدم و أطول فترة سداد لوكيشن مميز

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٩٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل استلام فوري بأقل من سعر الشركة

    IRTKAZ logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٢٬٨٠٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في الباتيو اورو لافيستا التجمع الخامس القاهرة

    Property Hills  One logo image

3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ١٠٠٬٦٤٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري استلام شهرين بسعر مش هيتكرر لوكيشن مميز

    IRTKAZ logo image

3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٠٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبه بالكامل فى موقع مميز استلام فوري

    IRTKAZ logo image

3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن فوري للبيع كمبوند PATIO ORO لافيستا

    Coldwell Banker- The Blues logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٣٨٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين جاهزه للمعيشه في كمبوند هايد بارك

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١١٬٠٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤٧٠٬٤٣٢ جنيه

    شقه بجاردن استلام فوري بجوار الAUC في كمبوند iCity

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٬٥٠٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر مميز في كومباوند باتيو اورو التجمع

    Spade consultancy logo image

3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٥٨٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر مغرٍى

    Rakar Investments logo image

3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٥٦٬٠٣٤ جنيه/متر مربع