شقق للبيع في الباتيو اورو, صفحة 3

1,147 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منزل توأم للبيع في لافيستا باتيو، أورو، القاهرة

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٩٥ متر مربع

    ٧١٬١٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه ارخص شقة موقع متميز جدا للبيع في إلباتيو أورو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٥٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك متشطبه ارضي بجاردن بخصم للكاش 25%

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٧٤٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٦٨م بموقع مميز في الباتيو أورو استلام فوري

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٨٢٬٧٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 200م للبيع في الباتيو اورو بالتقسيط وموقع مميز

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 174م للبيع في الباتيو اورو في التجمع باقل مقدم

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٩٩٬٠٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فى الباتيو اورو شقة 164متر استلام فورى

    Tradmark Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٨٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة فى باتيو اورو التجمع الخامس

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    بجاردن iVilla من ماونتن فيو في قلب الجولدن سكوير

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 200م أفضل فيو وسعر لقطة العرض محدود جدا

    Impact Investments logo image

4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه3غرف نوم للبيع باطلاله مميزه فى القاهره الجديده

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٢٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 4 غرف نوم للبيع تشطيب كامل فى الباتيو اورو

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف نوم للبيع اقساط 7 سنوات فى الباتيو اورو

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ١٢١٬٩٥١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف نوم للبيع فى موقع مميز فى الباتيو اورو

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ١٠٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام الفوري بأطول خطة سداد بالتجمع

    Impact Investments logo image

4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر في الباتيو اورو شقه للبيع متشطبه بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 4 غرف نوم للبيع تشطيب كامل فى الباتيو اورو

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف نوم للبيع فى موقع مميز فى الباتيو اورو

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ١٠٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع الباتيو اورو التجمع الخامس تشطيب كامل

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ١٢١٬٩٥١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه3غرف نوم للبيع باطلاله مميزه فى القاهره الجديده

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٢٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر للبيع باتيو أورو بحري جاهزة للاستلام

    Premier Property logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٥٧٬٠١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٩٩٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 171م لقطة بخصم جامد الحق قبل انتهاء العرض

    Impact Investments logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٧٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقة جاهزة ومتشطبة بأقل سعر في الباتيو اورو قسط

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ١٠٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٤٧٢٬٢٠٠ جنيه

    شقة فوري 164م بخصم جامد الحق الفرصة قبل ما تخلص

    Impact Investments logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٧٦٬٠٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بالباتيو اورو تمله اقساط ع افضل فيو

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع