شقق للبيع في الباتيو اورو, صفحة 22

1,147 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن 3غرف بحري اقل سعر في باتيو اورو

    Spade consultancy logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٣٬٦١٤ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 3 غرف بحري دايركت علي الكلوب هاوس

    Spade consultancy logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٧٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في التجمع بحري صريح جاهزه للسكن

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ١٦٨م للبيع في باتيو اورو - بسعر وموقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر-بأرخص سعر في الماركت وبأفضل لوكيشن

    Right Direction logo image

3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٥٢٬٨٧٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف فيومميز للبيع فوري ف باتيو اورو

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٠٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقة جاهزة ومتشطبة بأقل سعر في الباتيو اورو قسط

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ١٠٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 164 متر 3 غرف في باتيو اورو بسعر مميز

    Coldwell Banker- The Blues logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٨٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه للبيع متشطبه في الباتيو اورو

    Coldwell Banker- The Blues logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري للبيع في الباتيو اورو

    why solutions logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري للبيع في الباتيو اورو

    why solutions logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بجاردن خاص في الباتيو اورو بسعر مميز

    Coldwell Banker- The Blues logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٦٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في باتيو أورو – نيو كايرو

    Coldwell Banker- The Blues logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع 3/4 تشطيب لوكيشن مميز باتيو اورو

    Spade consultancy logo image

2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس 235متر فيو مفتوح للبيع في باتيو اورو

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٥٤٬٢٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف 200 متر بسعر أقل من السوق و موقع مميز

    Makanak Investments logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو جاردن شقة للبيع في باتيو أورو التجمع الخامس

    Conquer Properties logo image

3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٤٧٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة تطل على المناطر الطبيعية فى باتيو أورو

    Do estate logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٤٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تطل على مناظر طبيعية فى باتيو أورو 168 متر

    Do estate logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٠٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تسليم قريب بالتقسيط حتى عام 2029 في باتيو أورو

    Do estate logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٤٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة على المناظر الطبيعية والمسطحات المائية

    Do estate logo image

3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٣٬٢٥٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضى تطل على المسطحات المائية في باتيو

    Do estate logo image

3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٠٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف متشطبه للبيع في باتيو أورو – نيو كايرو

    Coldwell Banker- The Blues logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٨٢٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر - موقع مميز اطلالة علي مساحة خضراء

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن باقل من سعر السوق بموقع متميز جدا

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٧٬٩٢٦ جنيه/متر مربع