شقق للبيع في الباتيو اورو, صفحة 21

1,147 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بحديقه ف اورو موقع ممير ع حمام السباحه ------

    Spade consultancy logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٧٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع جاهزة لاستلام بجاردن خاص في الباتيو اورو

    Coldwell Banker- The Blues logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٣٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي للبيع في باتيو أورو، 3 غرف نوم

    Do estate logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة على المناظر الطبيعية في باتيو أورو

    Do estate logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٧٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقة ريسيل استلام فوري للبيع ريسيل بأقساط

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٧٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن كورنر في الباتيو اورو 120متر+15متر

    Prime Company logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف ألترا سوبر لوكس استلام فوري - باتيو اورو

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٧٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحرى وكورنر فيو لاندسكيب (مرفق فيديو)

    Homy Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٥٢٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى باتيو أورو بحديقة استلام فورى

    Homy Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في باتيو أورو بالتقسيط والاستلام الفوري

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٨٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في باتيو أورو فيو حمام سباحة ونادي

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٦٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    200 متر ، بموقع مميز جدا و سعر مميز جاهزة للسكن

    Makanak Investments logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر في السوق و فيو واسع علي لاندسكاب

    Makanak Investments logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٧٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي متشطبة بـ14 مليون كاش او 678الف ربع سنوي

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٬١٣٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه Vib استلام فوري في قلب التجمع الخامس

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٧٩٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الباتيو اورو متشطبه بالكامل بسعر مميز

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٧٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في القاهرةالجديده تشطيب كامل استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٨٠٬١١٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل فى باتيو اورو اقل من سعرالشركه من المالك

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٨١٬٢٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة في الماركت في باتيو اورو 220 متر

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 164متر فيو مفتوح في باتيو اورو

    Spade consultancy logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٣٬٩٠٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    و بارخص الاسعار في السوق شقة للبيع في الباتيو أورو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥١٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ثلاث غرف مطلة على مناظر مائية، جاهزة للسكن مميزة

    Makanak Investments logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٩٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ثلاث غرف بتشطيب فاخر وبأفضل سعر و موقع مميز

    Makanak Investments logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٨٬٩٠٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3/4تشطيب غرفتين دايركت علي حمام السباحة- باتيو

    Spade consultancy logo image

2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في نيو كايرو باتيو أورو، نصف تشطيب

    Gaby's Homes logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع