شقق للبيع في التجمع الاول, صفحة 3

323 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٠٧م متكرر غرفتين تشطيب كامل في مايان التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٨٥٬٩٨١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٧٥م ٣ غرف تشطيب كامل فى مايان - ١٠ سنين

    New Avenue Real Estate logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٨٦٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٩٧م أرضي غرفتين تشطيب كامل فى مايان - ١٠ سنين

    New Avenue Real Estate logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ١٠١٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٥٧م متكرر ٣ غرف تشطيب كامل في مايان التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٨٥٬٣٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٠٣م أرضي غرفتين تشطيب كامل في مايان التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٩٩م متكرر غرفتين تشطيب كامل مايان التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٨٥٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٤١م أرضي ٣ غرف تشطيب كامل فى مايان - ١٠ سنين

    New Avenue Real Estate logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤١ متر مربع

    ٩٦٬٤٥٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة بأقل مقدم و سعر في السوق في كريك تاون

    Real Opp logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع على طريق السويس داخل Creek Town

    RE/MAX 1st Choice logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف جاهزة بأميز لوكيشن وأقل سعر في كريك تاون

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – البنفسج 6، التجمع الخامس

    Property Network logo image

    محور السادات, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم اليوم شقة بجاردن خاصة باقساط مُريحة جدا

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٧٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 900الف واستلم فوري شقة برايم فيو امام الرحاب

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في المجاوره الخامسه منطقه فيلات فقط

    AMG. logo image

    شارع ابو موسي الاشعري, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 195م للبيع استلام فورى فى كريك تاون التجمع

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٩٬٨٩٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة متشطبة بالكامل استلام فوري بسعر مغري

    IRTKAZ logo image

    القطامية بلازا, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٦١٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري+سداد ع اطول عدد سنين سور بسور سوان ليك

    Falcon for Real Estate logo image

    سوان ليك قطامية, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٦٤٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه جاهزه للاستلام بالتقسيط علي 10 سنين

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 900 الف وامتلك شقه بأقل سعر جاهزه للمعاينه

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٦٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم مليون ٢٠٠ شقه لقطه 170متر جاهزه للمعاينه

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف استلام فوري بمقدم 10 % على 8 سنين

    Selection Code logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٩٠٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بتكيف مركزي استلام فوري بسعر لقطه

    Momentum logo image

2

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس220م للبيع جاهز للمعاينه فى كريك تاون التجمع

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للاستثمار السريع وحدة فندقية vip ريسيل فوري جاهزة

    Catchers investment logo image

    جي دبليو ماريوت أوتيل, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري بـخصم 35% ! كورنر + حديقة بجوار الرحاب

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع