شقق للبيع في مدينة الشروق, صفحة 56

1,553 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 260م بفيو رائع جاهزه للسكن الفوري في البروج

    Merak Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف للبيع فى الشروق فى مشروع مميز

    إبداع logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند وصال الشروق – التجمع

    Chances Real Estate logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٩٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الشروق 205م تاني شرق بجوار الباتيو

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, الحي الثاني شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ١٤٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الشروق 270م ع الاوسط مباشره بحري

    Smartex logo image

    المجاورة الخامسة, الحي الثالث شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٢١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة ذهبية للسكن الراقي أو الاستثمار بمدينة الشروق

    Harris Estates logo image

    مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ١٩٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه 73 متر دايركت علي طريق السويس

    إبداع logo image

    مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٤٩٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الشروق متشطبة 155م ا

    Smartex logo image

    المجاورة الخامسة, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    1

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٢٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الشروق المنطقه الرابعه 145م دور 3

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة الرابعة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ١٣٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الشروق 235م التاسعه بجوار النادي بحري

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة التاسعة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٦٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في البروج 263 متر Clubside

    Eureka Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٣ متر مربع

    ٣٧٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع _ المنطقه السابعه _ الدور الاول _ 150متر

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة السابعة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    190 م- الترا سوبر لوكس - اسانسير - كاملة الخدمات

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة التاسعة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ١٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    195 م - فيو طريق السويس - كاملة الخدمات - اسانسير

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة السابعة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع المنطقة السابعه تشطيب التراسوبر لوكس 155

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة السابعة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٢٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170م فاخرة واجهة بحري في حي الأوركيد بالشروق

    Good Deals logo image

    مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٤٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 150م بحرى خطوات لكارفور والمدرسة البريطانية

    بيتي للمقاولات logo image

    المجاورة الرابعة, المنطقة الاولي, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الشروق امام كارفور 215 دور اول

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة الثانية, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ١٦٬٢٧٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقة 180م كورنر تشطيب كامل استلام فوري البروج

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في البروج 134م استلام فوري

    Eureka Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٣٧٬٣١٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ف الشروق متشطبه امامي 160م ف السابعه

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة السابعة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢١٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬١٢٠٬٦٣٩ جنيه

    ناصية بفيو فيلات وتقسيط حتى 7 سنوات + خصم 40%

    Corporate Deals logo image

    ايفى ريسيدنس, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٥٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    روف للبيع ا الحي الرابع امام نادي هليوبليس

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, الحي الرابع غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٩٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالحي التاني شرق بالتقسيط فيو مفتوح

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, الحي الثاني شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ١٦٬٠٩٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في المعادي فيو _ مدينة الشروق _ 137م _ بحري

    Smartex logo image

    معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٣٢٬٨٤٦ جنيه/متر مربع