شقق للبيع في مدينة الشروق, صفحة 27

1,552 عقارات أخرى
  • 29

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في البروج خالصه اقساط

    The Broker EG logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٣٣٬٨٩٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصةشقة ارضى بالسعر القديم الباتيو كازا (لافيستا)

    Remax 360 logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٤٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تشطيب سوبر لوكس المنطقة السابعه دور ارضي 190م

    galaxy house real estate logo image

    المجاورة الثانية, المنطقة السابعة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه خلفي 150م نص تشطيب تقسيط علي سنه بسعر الكاش

    galaxy house real estate logo image

    المجاورة الرابعة, المنطقة الرابعة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دور رابع نص تشطيب خالصه تصالح امامية 3 غرف

    galaxy house real estate logo image

    المجاورة الثالثة, المنطقة الثامنة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ١٨٠م نص تشطيب واجهه أماميه منطقه ثامنه دور 4

    galaxy house real estate logo image

    المجاورة الثالثة, المنطقة الثامنة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحي الثالث شرق شقه دور ثالث مبنيه رحصه وليس تصالح

    galaxy house real estate logo image

    المجاورة الخامسة, الحي الثالث شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه واجهه أماميه حي نادي هليوبوليس دوراول نص تشطيب

    galaxy house real estate logo image

    حي النادي, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه عملاقه 300م الحي الثامن نص تشطيب دور اول علوي

    galaxy house real estate logo image

    شارع 10, المجاورة الاولي, الحي الثامن, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دور رابع تشطيب الترا سوبر لوكس علي فيووو جاردن

    galaxy house real estate logo image

    المجاورة الرابعة, المنطقة الخامسة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٠٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تشطيب الترا سوبر لوكس المنطقه السادسه دور ثاني

    galaxy house real estate logo image

    المنطقة السادسة شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٢٥٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بروووف تشطيب الترا سوبر لوكس المنطقه السابعة

    galaxy house real estate logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة السابعة, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 220م² تشطيب سوبر لوكس المنطقه التاسعه

    galaxy house real estate logo image

    المجاورة السادسة, المنطقة التاسعة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دور ثالث امامي تشطيب سوبر لوكس منطقه السادسه

    galaxy house real estate logo image

    شارع 61, المنطقة السادسة غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تشطيب الترا سوبر لوكس دور ثالث الحي الاول شرق

    galaxy house real estate logo image

    المجاورة الاولي, الحي الاول شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه نص روووف للبيع تشطيب سوبر لوكس 300م²+100م²تراس

    galaxy house real estate logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة التاسعة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فوري لدواعي السفر في وصال 160م متشطبه

    Z Investments For Real Estate logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف ريسيل وصال الشروق باقل سعر متشطبة فوري

    clear scope logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 550ألف شقه امام مدينتي فى الباتيو سولا

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو سولا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة كاملة التشطيب بإطلالة على البحيرة

    Smartex logo image

    جراندا, الحي الخامس, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٤ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في المنطقه الخامسه دور اول نص تشطيب

    Smartex logo image

    المجاورة الرابعة, المنطقة الخامسة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ١٧٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بمقدم 490 الف بالشروق من لافيستا

    Falcon for Real Estate logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٣٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بمقدم 600الف و اقساط 15 سنه في تالالا

    Falcon for Real Estate logo image

    الشروق 2000, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٤٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٤٧٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن للبيع 170 متر 3 غرف باقل مقدم واقل سعر

    Closer logo image

    بالم كابيتال, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٢٬١٨٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة كاملة الخدمات لوكيشن مميز بسعر لقطة

    Smartex logo image

    المجاورة الثانية, المنطقة السابعة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٨٬٧٨٧ جنيه/متر مربع