شقق للبيع في حي المعادي, صفحة 3

2,088 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للسكن والاستثمار في قلب زهراء المعادي!

    متصدر

    The Homies logo image

    تيجان, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٤٢٬٤٠٠ جنيه

    107م غرفتين فى أفينيو، جاهزه للاستلام | 19,800شهري

    متصدر

    Morshedy Group logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٦٥٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه استثماريه للسكن فيو النيل بقلب المعادي للبيع

    متصدر

    Cairo Gate logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٢٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مميزه في الشطر ال13 زهراء المعادي

    متصدر

    Q VISION logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • شقة - 2 غرف نوم - 1 حمام للبيع في زهراء المعادي - حي المعادي - القاهرة
    1

    شقة

    ٣٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    في موقع ممتاز جدًا بإطلالة نادي الدجلة شقة 110م 30

    متصدر

    Sweet Home Realestate logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في شارع ال50 فيو مفتوح في زهراء المعادي

    متصدر

    Q VISION logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للبيع علي النيل بالقسطط

    Diyar real estate development logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ١٧٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة كورنيش المعادي 350م للبيع

    Guides Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٤١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفه لقطه قدام نادي وادي دجله

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٢٥٬٩٤٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل (للبيع) 135م في ريحانه افينيو فيو جاردن

    INVEST PRO logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٣٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في أرقي احياء سرايات المعادي

    Fine Art House logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    Flat For Sale in Maadi Degla

    Hirondelle Properties logo image

    دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ارقي احياء دجلة المعادي

    Fine Art House logo image

    شارع 199, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ارقي احياء دجلة المعادي

    Fine Art House logo image

    شارع 233, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٣٣٬٠٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في أرقي احياء دجلة المعادي نيركو الشطر ٣

    Fine Art House logo image

    شارع مساكن نيركو, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٥٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالعفش والأجهزة في دجلة المعادي شارع 198

    Saryat Estate Real Estate logo image

    ميدان دجله, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دور ارضي بجنينه ومدخل خاص للبيع بدجله المعادي

    Fine Art House logo image

    شارع 210, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٦١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ١٣٠م المعراج العلوى زهراء المعادى سوبرلوكس

    Homes Real Estate logo image

    شارع الكورنيش, مدينة المعراج, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مفروش في امميز مناطق سرايات المعادي

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٥٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضية للبيع في دجلة المعادي القاهرة مصر

    Muabark Group logo image

    شارع 232, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٤٣٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع بالمعادي السرايات

    Home Realtors logo image

    شارع 262, المعادي الجديدة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع في دجلة المعادي القاهرة

    Muabark Group logo image

    شارع 233, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ١٢٦ متر مربع

    ٤٣٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٢٥٬٠٠٠ جنيه

    اليوسف للتطوير العقاري

    AL YOUSEF REAL ESTATE logo image

    شارع زهراء المعادى, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع بدجلة المعادي هاي ديلوكس

    Al Nile Real Estate logo image

    دجلة, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع زهراء المعادي المعراج لعلوي امامي واجهه

    Find House Group logo image

    شارع المستشار محمود رياض, مدينة المعراج, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٣١٬٨٦٨ جنيه/متر مربع