عقارات للبيع في القاهرة

77,835 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٣٬٥٧٥٬٠٠٠ جنيه

    امام هايد بارك امتلك شقه بأفضل تقسيمه ف ذا ايكون

    متصدر

    Closer logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٣١٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥١٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف للبيع بسعر اقل من الماركت ف ايكون جاردنز

    متصدر

    Closer logo image

3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٣٢٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع في التجمع الخامس بمقدم 546الف

    متصدر

    Closer logo image

    2 ذا ايكون ريزدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٣٢٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٩٧٬٥٠٠ جنيه

    0% مقدم + 12 سنة تقسيط شقة بفيو مميز في تاج سيتي

    متصدر

    Closer logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٤٤٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطبة بالكامل / إستلام فوري / مطبخ بالأجهزة

    متصدر

    Signature Broker logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٦ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • فينشي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Misr Italia
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,فينشي

    3 - 5 غرفة

  • 11

    شقة

    ٥٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف جاهزه للمعيشه سور بسور مع السوق الشرقي.

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٬٦٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بسعر مميز في الرحاب 2 متكرر شركه

    متصدر

    El Hefny Group logo image

    شارع طلعت مصطفي, الرحاب المرحلة الثانية, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ٥٧٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة تسليم فوري فـ العاصمة الادارية

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٨ متر مربع

    ١٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٣٠٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 126م (متشطبة جاهز للتسليم ) فـ شيراتون

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٦ متر مربع

    ٢٦٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس لقطة - استلام فوري - سوديك إيست

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٥٧٬٤٤٦ جنيه/متر مربع

  • فيلدج دي لاكبيتال

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Palm Hills
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة

    1 - 5 غرفة

  • 10

    شقة

    ١٧٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نادرة في قلب المشروع - استلام فوري - فيليت

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٩١٬١١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بافضل فيو بكمبوند بروميناد

    متصدر

    Gold Routes logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٦٬٦٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بأفضل موقع في قلب المستقبل - بأقل مقدم و اقساط

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع نجيب الريحاني, الرحاب المرحلة الثالثة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نصف تشطيب بمساحة 210 متر للبيع

    متصدر

    sms for RealEstate logo image

    اللوتس الجديدة, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة مقدم 5% على 10 سنين في سيتي جيت

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ١٠٩٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • بلوم فيلدز

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Tatweer Misr
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,بلوم فيلدز

    3 غرفة

  • 14

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة على محور محمد نجيب - تقسيط ١٠ سنين

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع احمد بن حنبل, الرحاب المرحلة الأولى, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    أي فيلا

    ١٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا استلام سنتين و نصف فى اميز لوكيشن

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٦٠٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر امتلك شقه فى ماونتن فيو استلام سنتين ونصف

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم ب ١.٥٪؜ مقدم فقط فيليتك باقساط حتي ١٢ سنة

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    فيلج كابيتال, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٢٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٠٬٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع فيو وايد جاردن بالتقسيط بمقدم بسيط

    متصدر

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٩٨٬٥٣٠ جنيه/متر مربع

  • مايان

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    2 - 3 غرفة

  • 18

    قصر

    ١١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فيو الجولف تشطيبات الترا سوبر لوكس

    متصدر

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    6

    6

    ٦١٥ متر مربع

    ١٨٦٬٩٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة برايم لوكيشن في غرب الجولف بالتجمع بمقدم 3%فقط

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    ذا بروكز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٩٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع برايم لوكيشن باقل سعر ف ذا ايكون

    متصدر

    Closer logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٩٬٢١٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقق فندقية

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أستثمر الان شقه فندقيه بأقل سعر بالتجمع قسط 10سنين

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    نول, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٥٥٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في مدينتي بارض 460م لوكيشن مميز

    متصدر

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٩٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • سمو بوليفارد

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Paragon Developments
    القاهرة,مدينة المستقبل,سمو بوليفارد

    استوديو, 1 - 4 غرفة