شقق للبيع في هايد بارك سنترال, صفحة 6

169 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم بفتره سداد في هايد بارك لقطة و بحري

    Boundless For Real Estate logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٢٨٬٣٨٩ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المساحه الي بتدور عليها فالمكان المناسب بـأحسن سعر

    Boundless For Real Estate logo image

1

    2

    ٨٣ متر مربع

    ٧٨٬٣١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 70م للبيع في HYDE PARK بالتجمع بأقساط 10 سنين

    Roots Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٩٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 3.2 مليون شقه 3 غرف استلام فوري بجوار AUC

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيت معمول علشان راحتك اليومية

    Boundless For Real Estate logo image

1

    2

    ٧٨ متر مربع

    ٨٩٬٧٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بجاردن 130م استلام فورى في هايد بارك

    Brokers Hub logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل ب خدمات فندقيه ب قسط ل 10 سنين

2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٥٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة بالكامل-موقع مميز داخل هايد بارك

    Smart Step logo image

3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٧٢٬٨٦٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٤٦٥٬٩٩٩ جنيه

    شقة 150م للبيع في هايد بارك سنترال | موقع متميز

    Circle Realestate logo image

4

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٩٬٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر لقطه في هايد بارك سنترال بمقدم بسيط 5%فقط

    Roots Real Estate logo image

1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٨٩٬٨٥٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقة 117م للبيع بدون مقدم واقساط 10سنوات

    Go Green Egypt Real Estate logo image

2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٦٠٬٦٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٨٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه في اكثر موقع مميز و بسعر رائع و قسط ل 10 سنين

2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٥٩٬٤٢٠ جنيه/متر مربع

  • شقة - غرفة نوم - 1 حمام للبيع في هايد بارك سنترال - التجمع السادس - مدينة القاهرة الجديدة - القاهرة
    1

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 69م , كمبوند هايد بارك , التجمع السادس

    Wealth Platinum logo image

1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٧٢٬٤٦٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمقدم 5% غرفتين في هايد بارك قسط10سنين

    Summit Real Estate logo image

2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٨١٬٤٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين للبيع فيو لاندسكيب بقسط على 10 سنين .

    Apart Real estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف للبيع فيو لاندسكيب باقل مقدم و بقسط10ستين

    Apart Real estate logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٧٣٩٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مميز بهايد بارك بمقدم 5% واقساط علي 10سنين

    GCR Developments logo image

1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٦٨٬٦٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بخصم 3 مليون او باقساط ع 10 سنين - هايد بارك

    Go Green Egypt Real Estate logo image

2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٦٩٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة+تيراس للبيع بخصم25% او اقساط 10سنوات-هايد بارك

    Go Green Egypt Real Estate logo image

2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٨٦٬٤٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٧٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة 150م بخصم 25% او بأقساط ع 10 سنين - هايد بارك

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٣٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٣٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة فيو مفتوح للبيع باقساط ع 10 سنين / هايد بارك

    Go Green Egypt Real Estate logo image

2

    3

    ١٠١ متر مربع

    ٦٧٬٦٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 300الف امتلك شقة برايم لوكيشن في هايد بارك

    Go Green Egypt Real Estate logo image

1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بروف خاص للبيع بخصم 25% في هايد بارك التجمع

    Go Green Egypt Real Estate logo image

1

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٩٣٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين برووف 44م بخصم 25% او بأقساط ع 10 سنين

    Go Green Egypt Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٦٤٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Hyde Park القاهرة الجديدة

    Property Hills Star logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع