عقارات للبيع في القاهرة

77,133 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه نصف تشطيب للبيع اطلاله لاجون بارك

    Ninety Two logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٦٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٢٥٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة STODA مقدم1.2مليون-استلام فوري او كاش 9

    Property Hills... logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في المستقبل سيتي العاصمه الجديده

    Ninety Two logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    5

    ١٩٠ متر مربع

    ٩٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٣٩٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه مبنيه أستلام فوري بالـ R7 في العاصمه بمقدم10%

    Roots Real Estate logo image

    بوردواك, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٢٬٤٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٩٬٩٩٥٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان توين هاوس 0%مقدم بماونتن فيو بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    ماونتن فيو جراند فاليز, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١١٩٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • أيام ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 3
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة

    2 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ١٣٬٦٥٦٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوار شقتك أمام بوابة الرحاب مباشرة +خصم23%

    Roots Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٩٤٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٨٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2نوم علي التسعين الشمالي مباشرة بمقدم5%فقط

    Roots Real Estate logo image

    اكاسا ميا, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٤٬٢٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٬٤٨٤٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا أمام مدينتي مباشرة بتسهيلات10سنين

    Roots Real Estate logo image

    كوكون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٣١٢ متر مربع

    ٢٧٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬١٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه غرفتين دقايق من طريق السويس بقسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    نيست كايرو, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٦٢٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف متشطبه بأفضل لوكيشن بالمستقبل وبمقدم5%فقط

    Roots Real Estate logo image

    مدينة الرسيل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٦٤٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • تاورز

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٨٥١٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Morshedy Group
    القاهرة,مدينة نصر

    2 - 3 غرفة

  • 8

    شقة

    ٣٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو لقطه للاستثمار بأقل سعر بالعاصمه وبتقسيط12س

    Roots Real Estate logo image

    الوادي 8, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٦٦٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي مميزة بحديقة خاصة بمفيدا 180m

    Gaby's Homes logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١١٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بحمام سباحة للبيع في القاهرة الجديدة

    Akar Town Real Estate logo image

    مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ١٬٤٠٠ متر مربع

    ٦٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بموقع مميز فيلا مستقلة 700 متر للبيع في موون فالي1

    Akar Town Real Estate logo image

    مون فالي, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٧٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٦٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة بحمام سباحة للبيع في جاردينيا سبرنجز

    Akar Town Real Estate logo image

    جاردينيا سبرنجز, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٧٣٠ متر مربع

    ٨٧٬١٢٣ جنيه/متر مربع

  • قطامية جيت

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬١٤١٬٦٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Morshedy Group
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,القطامية,كمبوندات القطامية,قطامية جيت

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 11

    فيلا

    ٤٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مميزة كاملة التشطيب للبيع في بيلاجيو

    متصدر

    Akar Town Real Estate logo image

    بيلاجيو, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٦٠٠ متر مربع

    ٧٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين360متر بموقع مميز للبيع في كايرو فيستيفال سيتي

    Akar Town Real Estate logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٠٢٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 22

    دوبلكس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس مميز مفروش للبيع في موون فالي 1

    Akar Town Real Estate logo image

3

    3

    ٣٨٥ متر مربع

    ٣٨٬٩٦١ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مميز كامل التشطيب للبيع في ماونتن فيو 1

    Akar Town Real Estate logo image

    ماونتن فيو 1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥١٠ متر مربع

    ٩٨٬٠٣٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في بالم هيلز قطامية اكستينشن

    Akar Town Real Estate logo image

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٦٥٠ متر مربع

    ٥٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • لاند مارك

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬١١٤٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Morshedy Group
    القاهرة,مدينة نصر,كمبوندات مدينة نصر,لاندمارك

    1 - 3 غرفة

  • 11

    فيلا

    ٥٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بحمام سباحة للبيع في سيزونز ريزيدنس

    Akar Town Real Estate logo image

    سيزونز ريزيدنس, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٨٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كاملة التشطيب بحمام سباحة في حياه ريزيدنس

    Akar Town Real Estate logo image

    حياة ريزيدنس, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٦٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة 1090 متر للبيع في بالم هيلز قطامية

    Akar Town Real Estate logo image

    بالم هيلز قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ٩٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة أرض 1600متر للبيع في بالم هيلز قطامية

    Akar Town Real Estate logo image

5

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٤٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مميز كامل التشطيب للبيع في فيليت سوديك

    Akar Town Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٢٠ متر مربع

    ١٠١٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • ليال ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٣٣١٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 3
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة

    1 - 3 غرفة