دوبلكس للبيع في التجمع الخامس, صفحة 46

1,174 عقارات أخرى
  • 10

    دوبلكس

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    290متر متشطب بجاردن خاصة في سوديك فيليت-بالتكيفيات

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٣٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٩٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    بجوار فندق كمبنسكي امتلك دوبلكس 4غرف ف تاج سيتي

    Closer logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٤٦٬٧٦٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ٣٢٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس/بيع/فيليت/نص تشطيب بالتكفيات

    Home Destination logo image

3

    4

    ٣١٤ متر مربع

    ١٠٢٬٨٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٠٬٩٧٢٬١٧٦ جنيه

    دوبلكس 3 غرف | تلال إيست | حديقة خاصة

    Good Vibe Homes logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٣ متر مربع

    ٤٧٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ١٤٬١٠٢٬٣٥٤ جنيه

    للبيع تربلكس 282م برووف 120م تاج سيتي club side

5

    3

    ٢٨٢ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس فاضي للبيع في التجمع الخامس قرب التسعين

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع رقم 17, الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٢٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس أرضي للبيع – إيست تاون سوديك

    Beltone logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٧ متر مربع

    ١٠٠٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 21

    دوبلكس

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا دوبلكس 350م صافي + 130م حديقة+70 مترجراج خاص

    كمبوند الديار, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ٤١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متشطب بالتكييفات - سوديك فيليت -استلام فوري

    Coldwell Banker Wealth logo image

4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٧٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 265متر بحديقه 85متر بافضل سعر و اميز لوكيشن

    Allocate Real Estate logo image

4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٦٧٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 21

    دوبلكس

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس الترا سوبر لوكس للبيع امام قطامية هايتس

    Elshams Real Estate logo image

    الشويفات, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    152م فيلا دوبلكس للبيع بعمارات التطوير سوبر لوكس

    Find Real Estate logo image

    شارع الامل, الحي الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٩٬٦٠٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ١١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ٢١٢م فوري تاج سيتي مرحله شاليا فيو lake

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٥٣٬٥٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بارك فيلا استلام فوري بموقع متميز جدا في اي سيتي

    Premises logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٥٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تربلكس ريسيل فوري فيو لاندسكيب اقل من ماركت ايستون

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ٢٨٧ متر مربع

    ٦٠٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع بورتو نيو كايرو كمبوند التجمع الخامس

    Good Deals logo image

    بورتو نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٥٧٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس/بيع/تريو جاردنز/استلام فورى/متشطب/تكيفات

    Home Destination logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٣ متر مربع

    ٦٣٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 181م اقل من ماركت ريسيل فوري ايستاون على فيو

    Allocate Real Estate logo image

2

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٧٣٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة في سوديك إيستاون - تريبلكس فاخر 317 م

    ERMA Real Estate logo image

5

    4

    ٣١٧ متر مربع

    ٨٨٬٣٢٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    دوبلكس

    ٩٬٠٨٨٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في تاج سيتي – أوريجامي

    Capital Lords Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٥٦٬٠٩٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ١٢٬٦٠٨٬٢٢٨ جنيه

    دوبلكس بجاردن ريسيل تاج سيتي تكمله اقساط حتس 2031

4

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٦٠٬٦١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١١٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس/جاردن / للبيع /بالقاهرة الجديدة/ تلال ايست

    Home Destination logo image

3

    4

    ٢٣٣ متر مربع

    ٤٩٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاردن دوبلكس ريسيل 268م فوري في ايستاون موقع مميز

    Allocate Real Estate logo image

3

    4

    ٢٦٨ متر مربع

    ٧٤٬٦٢٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ١١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 244م فوري جاهز للمعاينة تاج سيتي shalya

4

    3

    ٢٤٤ متر مربع

    ٤٦٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٠٬١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس /للبيع/ تاج سيتى /جاهزة للاستلام

    Home Destination logo image

3

    3

    ٢٤٤ متر مربع

    ٤١٬٥١٦ جنيه/متر مربع