دوبلكس للبيع في التجمع الخامس, صفحة 25

1,164 عقارات أخرى
  • 21

    دوبلكس

    ٩٬١٩٠٬٦٤٤ جنيه

    سكاى فيلا استلام فورى للبيع فى ماونتن فيو اى ستي

    Mrkt Shake logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٩٬١٠٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    دوبلكس

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في كمبوند لاميرادا نصف تشطيب فيو مميز

    Vida Solutions logo image

    كمبوند لاميرادا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٤٧٠ متر مربع

    ٣٧٬٢٣٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع استلام فوري بالتجمع الخامس اقل سعر

    Mr .Estates logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٩٨ متر مربع

    ٨٣٬٨٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متشطب في زد ايست -اقل مقدم وتقسيط موقع مميز

    ERE Investments logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس بحديقة للبيع 4غرف باتيو اورو فوري فيوبحيرة

    Compound Hekaya logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٦٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بخصم ٥٠٪ (عرض محدود) ٢٠٨ متر

    Strive Reality logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٤٥٬٦٧٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا دوبلكس بمقدم 2.500.000 او سعركاش21م

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٤ متر مربع

    ٩٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    دوبلكس

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مع حديقة - موقع مميز- بإطلالة خلابة

    رابح للتسويق العقاري logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٤١٠ متر مربع

    ٧٣٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس استلام فوري بمقدم 10% بأميز وارقي موقع

    Square real estate logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٠١ متر مربع

    ٦٣٬١٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض مميز لفترة محدودة في VGK دوبلكس أرضي ٤ غرف

    متصدر

    Do estate logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٦٣٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك دوبلكس 430م باقل سعر استلام فوري بتقسيط

    KMG Real Estate logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٤٣٠ متر مربع

    ٢٠٬٢٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    زيد ايست دوبلكس متشطب للبيع بسعر لقطه و استلام

    Spade consultancy logo image

3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس أرضي وبيزمنت امام الجامعه الامريكيه مربع 51

    متصدر

    El Hefny Group logo image

    حى اسكان الجامعه الامريكية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٤٥٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 26

    دوبلكس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 470 متر للبيع فى لاميرادا التجمع خامس فورى

    Vida Solutions logo image

3

    4

    ٤٧٠ متر مربع

    ٣٩٬٣٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٩٬٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس علوي في تريو جارنز متشطب مع الاجهزه متسلم

    New Avenue Real Estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٧٬٦٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٩٬١٩٠٬٦٤٤ جنيه

    سكاى فيلا استلام فورى للبيع فى ماونتن فيو اى ستي

    Mrkt Shake logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٩٬١٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس لاميرادا فيو بحيرة استلام فوري موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

5

    5

    ٤٦٨ متر مربع

    ٣٢٬٠٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٤٬٧٣٢٬٥٠٠ جنيه

    دوبلكس في مرحلة كلوب بارك للبيع ريسيل - ماونتن فيو

    Go Green Egypt Real Estate logo image

2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٦٬٤٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ١٦٨ متر في تاچ سيتي بسعر لقطه لسرعة البيع

    ERE logo image

2

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٣٬٦٣٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    دوبلكس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس مفروش للبيع في فيفث سكوير

    Treasure Real estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ١١٤٬٩٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٣٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم دوبليكس مميز 4 غرف متشطب بتقسيط على 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

4

    5

    ٢٩٥ متر مربع

    ١٠٣٬٠٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا دوبلكس تشطيب كامل في القاهرة الجديدة

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع رقم 17, الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس أرضي و حديقة في سوان ليك آيرس

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٠١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٢٢٬٥٢٠٬٥٣٣ جنيه

    سكاي جاردن باقل مقدم في زومرة إيست اقساط 10 سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

    زومرا شرق, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ١١٦٬٦٨٦ جنيه/متر مربع

  • 4

    دوبلكس

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بـ "روف جاردن" للبيع في تريو جاردنز | سمارت

    Emerald Estates - Egypt logo image

    كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع