دوبلكس للبيع في لافينير, صفحة 3

122 عقارات أخرى
  • 12

    دوبلكس

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في لافينير من الاهلي صبور 4 غرف ٢٦٥ م

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٢٧٬١٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبلكس في كمبوند لافينير - المستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٣٠٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبلكس في كمبوند لافينير - المستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٢٩٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبلكس استلام فوري في قلب المستقبل 245 متر

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٠٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس رووف في مشروع لافينير، من الأهلي صبور.

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٢٦٬٤١٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    دوبلكس

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة دوبلكس المجمع: لافينير الموقع: مدينة المستقبل

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٩٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس أرضي للبيع في كمبوند لافينير - مدينة المستق

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٢٦٬٤١٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للمعاينه بفيو مفتوح وتراس كبير مع أمن24 ساعه

    Green Homes Real estate Agency logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٣٢٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس روف 265م كورنر للبيع في كمبوند لافينير

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٢٨٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 265م روف كورنر للبيع في كمبوند لافينير

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٢٨٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس روف 265م كورنر للبيع في كمبوند لافينير

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٢٨٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبلكس ميدل ٢٦٥ متر خالص الثمن فى كمباوند

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٢٧٬٥٤٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    دوبلكس

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة دوبلكس المجمع: لافينير الموقع: مدينة المستقبل

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٩٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    دوبلكس

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس في لافينير مساحه 265 دور تاني وتالت وروف

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٢٨٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبلكس ميدل ٢٦٥ متر خالص الثمن فى كمباوند

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٢٧٬٥٤٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    دوبلكس

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس جاردن للبيع في لايفينير المستقبل سيتي كو

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٠٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر دوبلكس في كمبوند لافينير 265 متر

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٢٨٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر دوبلكس في كمبوند لافينير 265 متر

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٢٨٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس روف 265م كورنر للبيع في كمبوند لافينير

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٢٨٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر السوق دوبلكس 5 غرف فيو رائع موقع مميز

    Edge Real Estates logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    6

    ٢٦٥ متر مربع

    ٢٤٬٥٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس برووف مميز في كمبوند لافينير

    ABAZA for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٣١٬٦٩٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة دوبلكس المجمع: لافينير الموقع: مساحه ٢٤٥

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبلكس كورنر في كمبوند لافينير- المستقبل سيت

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٢٧٬٥٤٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    دوبلكس

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس علوى 265 م استلام فورى-نص تشطيب -فيو مميز

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٢٧٬٩٢٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    دوبلكس

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس كورنر استلام بحديقة خاصة لافينير المستقبل.

    متصدر

    Sedra Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٤٬٦٩٣ جنيه/متر مربع