عقارات للبيع في القاهرة

78,388 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٧٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بحري D مع بدروم في موقع مميز جدًا

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7

    ٦٥٢ متر مربع

    ١١١٬٩٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٧٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع موقع مميز بمقدم في سوان ليك جيزيل

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    5

    ٣٨٥ متر مربع

    ١٢٢٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بحري في سوان ليك ريزيدنس سكارليت

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

4

    5

    ٤١٥ متر مربع

    ١٦٣٬٨٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا نوع A بإطلالة علي لاند سكيب و بحيرة - سكارليت

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٩٧٧ متر مربع

    ١٥٣٬٥٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة نصف تشطيب جاهزة للتسليم في سيتي جيت

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣٣٤ متر مربع

    ٩٨٬٣٥٣ جنيه/متر مربع

  • فينشي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Misr Italia
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,فينشي

    3 - 5 غرفة

  • 9

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 200م فيو مميز بيع الباتيو اورو

    متصدر

    Horizon Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٦٤١٬٤٠٠ جنيه

    شقة أرضي تشطيب كامل مع حديقة - سيتي جيت سافاير

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٣٬٢٠٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٩٬٨٢٦٬٨٨٠ جنيه

    فيلا كواترو جاهزة للسكن للبيع في سيتي جيت

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٧٧٬٧٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٤٬٠٦١٬٦٣٦ جنيه

    توين هاوس استلام 2026 يطل علي الاندسكيب في البروج

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    5

    ٢٧٠ متر مربع

    ٥٢٬٠٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر بنتهاوس للبيع نص مفروش في المراسم

    متصدر

    Horizon Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • فيلدج دي لاكبيتال

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Palm Hills
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة

    1 - 5 غرفة

  • 10

    تاون هاوس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر تاون هاوس ريسيل فوري بجوار النادي الأهلي

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٦٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٨٦٦٬٥٩٤ جنيه

    شقة 4غ مميزة في سراي /مقدم10% تقسيط 8سنين/فيو مميز

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٧٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ٢٨٬٦١١٬١٢٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب استلام فوري قسط 8سنين على الأوسطي

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٨ متر مربع

    ١٢٥٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬١٤٥٬٥٣٠ جنيه

    أقل مقدم مع مساحة واسعة في سيتي جيت

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٢٦ متر مربع

    ٧١٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٠٬٠٠٤٬٧٦٣ جنيه

    شقة فيو لاندسكيب بمقدم 5% في تاج سيتي قسط 8سنين

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٨٥٬٥١٠ جنيه/متر مربع

  • بلوم فيلدز

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Tatweer Misr
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,بلوم فيلدز

    3 غرفة

  • 18

    شقة

    ٣٬٥٨٣٬٥٦٦ جنيه

    شقة مميزه فورى بالعاصمه الاداريه فرصة سكن واستثمار

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    ميدتاون سكاي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٥٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٢٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس في فينيكس تشطيب كامل استلام فوري مع أقساط

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٩٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٤٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس في مرحلة امايا متشطب اعلى تبة في المشروع

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

4

    6

    ٤٤٥ متر مربع

    ١٠٦٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٣٤٦٬٥٧٠ جنيه

    شقة فاخرة متشطبة بالكامل تسليم قريب

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٦٨٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كواترو في موقع متميز في أوبال سيتي جيت

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٧٨٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • مايان

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    2 - 3 غرفة

  • 9

    فيلا

    ٣٦٬٢١٣٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة بالتقسيط للبيع في سيتي جيت

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    5

    ٣٢٥ متر مربع

    ١١١٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند ألون في سيتي جيت بإطلالة جولف

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    5

    ٣٣٤ متر مربع

    ١٠١٬٧٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري بإطلالة مفتوحة للبيع في سيتي جيت

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١١١ متر مربع

    ٨٦٬٠٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر بحري بإطلالة مفتوحة

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ١٠١٬٨٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين تشطيب مودرن جاهزة للسكن ف اب تاون كايرو

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • سمو بوليفارد

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Paragon Developments
    القاهرة,مدينة المستقبل,سمو بوليفارد

    استوديو, 1 - 4 غرفة