عقارات للبيع في القاهرة

76,692 عقارات أخرى
  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر ل توين هاوس استلام فورى فى كمبوند لافيستا

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٧٣٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    منزل مزدوج

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر توين في ازار استلام فوري بأقل سعر بمقدم وقسط

    IRTKAZ logo image

    ازار 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا مستقلة استلام فوري متشطب بالكامل في زد ايست

    New Avenue Real Estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٦ متر مربع

    ١٦٧٬٨٣٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مغرى فيلا للبيع 212م اميز لوكيشين فى التجمع

    Step One Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٬٢٤٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك موقع مميز اقل مقدم واقساط 10سنوات - هايد بارك

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٨٠٬١٧٥ جنيه/متر مربع

  • إيست فايل

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Sodic
    القاهرة,مدينة المستقبل

    1 - 5 غرفة

  • 11

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بتأسيس خاص ونظام صوتي للبيع كاش بالفرش

    Next Door Consultancy logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ١٠٢٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 1200م 10غرف بموقع مميز -Katamya Dunes

    AK Circle logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ١٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ريسيل للبيع فى موقع مميز استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    5

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٤٤٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه 133م + تراس للبيع بأقساط حتي 10 سنوات - ماليف

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بأقل سعر في اميز كمبوند اقرب استلام

    IRTKAZ logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣١٥ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • فينشي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Misr Italia
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,فينشي

    3 - 5 غرفة

  • 13

    فيلا

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطه ب2,400,000 تعاقد(210م+3ادوار بفيو مفتوح)

    Falcon for Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٢١٠ متر مربع

    ١١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن مفروشه للبيع في ليك فيو ريزيدنس

    Treasure Real estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ريسيل للبيع فى موقع مميز جدا استلام فورى

    IRTKAZ logo image

5

    4

    ٥٦٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقة ريسيل متشطبة برايم لوكيشن-هايد بارك

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل لوكيشن لتوين هاوس للبيع في كمبوند بلاجيو

    Spade consultancy logo image

    بيلاجيو, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • ديستريكت 5

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    MARAKEZ
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ديستريكت 5

    3 غرفة

  • 11

    أي فيلا

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك اي فيلا رووف لقطه استلام فوري موقع مميز

    IRTKAZ logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ذا سكوير فيو مميز

    KAMF logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٨٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٧٩٬٤٥٤ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل بالتكييفات اقل من سعر السوق

    New Avenue Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٧٥٬٣٢٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 850 الف استلم 110م بتشطيب كامل بقلب التجمع

    Falcon for Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٧٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    (بنتهاوس (روف

    ٢٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تريبليكس فاخر للبيع | كمبوند إيستاون سوديك

    Global Marketing Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٤ متر مربع

    ٨١٬٩٠٧ جنيه/متر مربع

  • سيتي جيت نيو كايرو

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Qatari Diar
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,سيتي جيت

    1 - 5 غرفة

  • 8

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى موقع مميز تشطيب كامل واطول فتره سداد

    IRTKAZ logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ١٠٠٬٩١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري وبتسهيلات في مدينة الشروق - المجاورة 1

    Better Estate Investment logo image

    المنطقة الاولي, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٬٣٣٣٬٠٠٠ جنيه

    أستلم الان فيلا بدون مقدم بالمستقبل سيتي قسط10سنين

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    مدينة الرسيل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    6

    5

    ٣٢٧ متر مربع

    ٤٩٬٩٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٣٬٥٩٦٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في البروج الشروق قريب من العاصمه الاداريه

    Property Hills  One logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٣٤٠ متر مربع

    ٦٩٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس لقطة اقرب استلام اميز موقع في الكمبوند

    IRTKAZ logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩٣ متر مربع

    ٦٤٬٧٦٦ جنيه/متر مربع

  • تلال ايست

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٢٦٨٬٨٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Roya For Real Estate  Company
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,تلال إيست

    1 - 4 غرفة