دوبلكس للبيع في سيراس

19 عقارات أخرى
  • 10

    دوبلكس

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس تشطيب كامل شامل التكييفات في أب تاون كايرو

    New Avenue Real Estate logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    4

    ٣١١ متر مربع

    ١٠٢٬٨٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس استلام فوري متشطب بفيو مفتوح على لاندسكيب

    New Avenue Real Estate logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    4

    ٣١١ متر مربع

    ١٠٢٬٨٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٣١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس مميز للبيع بمساحه حديقه كبيره استلام فوري

    Master Mind Real Estate Services logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٢١ متر مربع

    ١٤١٬٦٢٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    دوبلكس

    ٢٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بجاردن مميز في سيراس نصف مفروش 300متر للبيع

    VERKKINS logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٩٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 265 متر في سيراس بأب تاون كايرو للبيع

    VERKKINS logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٩٤٬٣٣٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ٢٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع داخل كمبوند أب تاون كايرو – سيارس

    Aroma Real Estate logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٩٣٬٠٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع موقع مميز في سيراس 3غرف وحديقه خاصه

    VERKKINS logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٩٢٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٢٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس مميز للبيع بحديقه خاصه 3 غرف في سيراس 300 م

    VERKKINS logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٩٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٢٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس جاردن | سييراس أب تاون

    Egypt Best Properties logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٢ متر مربع

    ٨٨٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بالوكيشن مميز بأقل سعر في الماركت 3 غرف نوم

    ERE logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    دوبلكس

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ارضي مع حديقه مساحه كبيره متشطب في اب تاون

    New Avenue Real Estate logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٢٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس أرضي بحديقة | سييراس أب تاون

    Egypt Best Properties logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٢ متر مربع

    ٨٨٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع – أبتاون كايرو من إعمار

    Beltone logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    4

    ٣١٠ متر مربع

    ٩٦٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس بفيو مميز علي حديقه بمساحه 310 متر مباني

    ERE logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٣١٠ متر مربع

    ١٠١٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بجاردن مطبخ وتكييفات للبيع في أب تاون كايرو

    Treasure Real estate logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٩٨٬١١٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    دوبلكس

    ١١٬٩٨٥٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس باقل مقدم وفيو علي عيون موسي علي 10 سنين

    ERE logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٦٨٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبلكس مميز في سيارس – أب تاون كايرو

    Aroma Real Estate logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٨٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 23

    دوبلكس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبلكس مميز في سيارس – أب تاون كايرو

    Aroma Real Estate logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    دوبلكس

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس أرضي للبيع في أبتاون كايرو – المقطم

    Beltone logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع