دوبلكس للبيع في العاصمة الإدارية الجديدة, صفحة 5

127 عقارات أخرى
  • 10

    دوبلكس

    ٧٬٩٥٦٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس لقطه للبيع بأقل سعر بمنطقه بالـR8 بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    كوين لاند, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٣١٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٩٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر دوبلكس استلام فوري بالعاصمه بتقسيط 10 سنين

    Roots Real Estate logo image

    بوردواك, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٢٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ١٠٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 5غرف استلام فوري في قلب R7 بالتقسيط 5 سنين

    Roots Real Estate logo image

    رودس, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٩٤ متر مربع

    ٣٤٬٣٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٠٬١١٧٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع بسعر لقطه في قماري وبالتقسيط علي 12 س

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٠٨ متر مربع

    ٣٢٬٨٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٣٬٩٣١٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع لقطه بسعر مميز بالعاصمه+بتقسيط 10سنين

    Roots Real Estate logo image

    سيتى اوفال, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٩٧ متر مربع

    ٣٥٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • فلوريا ٥

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٣١٦٬٨٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Four Season Group Real Estate Development
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,فلوريا 5

    2 - 4 غرفة

  • 10

    دوبلكس

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر دوبلكس جاهز للسكن بالعاصمه بأقساط8 سنين

    Roots Real Estate logo image

    ستاو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٤٠ متر مربع

    ١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٩٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر دوبلكس جاهز للسكن الان بمقدم1%فى العاصمة

    Roots Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٩٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١١٬٩٨٤٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 4غرف استلام فوري بأقل سعر وبأقساط 10 سنوات

    Roots Real Estate logo image

    كمبوند سيناريو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٩٥ متر مربع

    ٣٠٬٣٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٩٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    أمتلك الان دوبلكس 193م بأقساط علي 15سنه بدون فوائد

    Roots Real Estate logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٤٩٬١١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متشطب لوكس جاهز للسكن بالعاصمه بأقساط 12سنه

    Roots Real Estate logo image

    R3, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٦٩٢ متر مربع

    ٢٨٬٣٢٣ جنيه/متر مربع

  • ذا سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٩١٥٬٤٥٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Master Group
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,ذا سيتي

    2 - 5 غرفة

  • 10

    دوبلكس

    ٩٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بجاردن للبيع بالتقسيط علي 15 سنة في العاصمة

    Closer logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٤٨٬٥٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ١٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 4غرف جاهز للاستلام في Vinci بأقل سعر

    Roots Real Estate logo image

    فينشي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٢٣ متر مربع

    ٥٩٬٤٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٥٬٢٠٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبلكس جاهز للسكن فى R3 بالعاصمة قسط 12سنة

    Roots Real Estate logo image

    جايد بارك, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٥٨٨ متر مربع

    ٢٥٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بأقل سعر و تقسيط مريح يصل الى15سنةبالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٩٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 5غرف متشطب جاهز للسكن في R3 العاصمه بقسط12س

    Roots Real Estate logo image

    R3, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٨٨ متر مربع

    ٢٥٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • دي جويا 2

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٤٦٤٬٨٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Taj Misr Development
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,دي جويا 2

    2 - 4 غرفة

  • 10

    دوبلكس

    ٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    450 ألف = فيـو + لوكيشن خيالي - أمام النهر الأخضر

    Falcon for Real Estate logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 4غرف استلام فورى بأقل سعر بالعاصمة بمقدم10%

    Roots Real Estate logo image

    الموندو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٥٢ متر مربع

    ٣٤٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس لقطه 4غر ف بأقل سعر بفيو ع لاجون بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    لافيردى كاسيت, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٢ متر مربع

    ٣٤٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٧٬٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس لقطه بسعر شقة جاهز للسكن بالعاصمة+خصم40%

    Roots Real Estate logo image

    كابيتال هايتس, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ٨٬٢٢٣٬٠٠٠ جنيه

    امتلك دوبلكس بحديقة خاصة في Hava Compound

    Feeds logo image

    R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٣٠٬٤٥٥ جنيه/متر مربع

  • أناكاجي

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٥٢٢٬٨٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Aqar Misr Developments
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,اناكاجي

    استوديو, 2 - 4 غرفة

  • 10

    دوبلكس

    ١٣٬٠٢٦٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بجوار الحي الدبلوماسي بالعاصمه بقسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    راي ريسيدنس, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٦٥ متر مربع

    ٣٥٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ٦٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس فيلا بسعر مميز للكاش لفتره محدوده

    Closer logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٤ متر مربع

    ٢٢٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ١٦٬٠٣٥٬٥٠٠ جنيه

    دوبلكس جاردن 235م أمام سفارات العالم في ديبلو ايست

    Elshams Real Estate logo image

    ديبلو ايست, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٦٨٬٢٣٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ١٨٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس رووف 265م أمام سفارات العالم في ديبلو ايست

    Elshams Real Estate logo image

    ديبلو ايست, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ٤٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع 398م أمام سفارات العالم في ديبلو ايست

    Elshams Real Estate logo image

    ديبلو ايست, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣٩٨ متر مربع

    ١١٥٬٥٧٧ جنيه/متر مربع

  • كابيتال هايتس 2

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬١٣٦٬٤٣٩ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Safwa Urban Development
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,كابيتال هايتس 2

    3 - 6 غرفة