دوبلكس للبيع في دي جويا 4

10 عقارات أخرى
  • 14

    دوبلكس

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع بأميز لوكيشن في الR8 قسط علي 15سنة

    Falcon for Real Estate logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٧٬٠٣٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ارضي بجاردن للبيع بالتقسيط علي 15 سنه

    Closer logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٨ متر مربع

    ٣٣٬٧٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٩٬٤٦٩٬٠٠٠ جنيه

    قسط علي 15 سنة دوبلكس+حديقة في دي جويا 4 - تاج مصر

    Adviser Real Estate logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٥٠٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    450 ألف= فيـو +لوكيشن خيالي - أمام الحي الدبلوماسي

    Falcon for Real Estate logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٧٬٠٤٤٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع بخصم 40% للكاش في العاصمة R8

    Closer logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٢٥٬٦١٤ جنيه/متر مربع

  • دي جويا 4

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٥١١٬٨٩٤ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Taj Misr Development
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,دي جويا 4

    2 - 3 غرفة

  • 10

    دوبلكس

    ٩٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    أمتلك الان دوبلكس 193م بأقساط علي 15سنه بدون فوائد

    Roots Real Estate logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٤٩٬١١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٩٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بجاردن للبيع بالتقسيط علي 15 سنة في العاصمة

    Closer logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٤٨٬٥٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٥٬٣٩٨٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس لقطه بسعر شقة مع تاج مصر بالعاصمة+قسط15سنة

    Roots Real Estate logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٢٨٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ٦٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس فيلا بسعر مميز للكاش لفتره محدوده

    متصدر

    Closer logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٤ متر مربع

    ٢٢٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٥٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبلكس في العاصمه الاداريه كمبوند ديجويا 4

    Closer logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٥٬٨٥٧ جنيه/متر مربع