تاون هاوس للبيع في القاهرة

5,054 عقارات أخرى
  • 8

    تاون هاوس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع لوكيشن مميز بأرخص سعر

    Right Direction logo image

    ازار 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 262م لقطة بخصم 40% او اقساط / تلال ايست

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٢ متر مربع

    ٨٠٬١٥٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    تاون هاوس

    ٢٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة في سوديك بدون دفعة أولى 5% !!

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ١٣٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    تاون هاوس

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف بسعر الكاش فـ التجمع امام فندق JW ماريوت

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٥٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١٨٬٣٨٧٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 4 غرف- 224 م ميدل للبيع متشطبة

    AK Circle logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ٨٢٬٠٨٤ جنيه/متر مربع

  • فينشي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Misr Italia
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,فينشي

    3 - 5 غرفة

  • 10

    تاون هاوس

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فيلا للبيع في سيتي جيت بمساحة أرض مميزة

    KAMF logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٢٧ متر مربع

    ٩٢٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ١٩٬٧٢٣٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 261 م بأقساط واستلام فورى -موقع مميز

    East wing logo image

    مجمع ايستشاير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٦١ متر مربع

    ٧٥٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٣٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلام فوري ب 10% مقدم فقط في هايد بارك التجمع

    Egypt Best Properties logo image

    جاردنفيل, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٧ متر مربع

    ١٥٦٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ٣١٬٠٦٥٬٠٠٠ جنيه

    سعر الوحدة الآن هو الأقل استلام فوري

    Roots Development logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٦ متر مربع

    ١٤٣٬٨١٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس320م كورنر استلام فورى بكمبوند ديار بارك

    East wing logo image

    ديار بارك, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ٨٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • كريك تاون

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٩٥٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Khozam Devleopments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الاول,كريك تاون

    1 - 4 غرفة

  • 8

    تاون هاوس

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون ميدل فاخر | جاهز للسكن | ميفيدا

    Fortune Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 23

    تاون هاوس

    ٤٠٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس موقع ممتاز-بائع جاد-أقل من سعر السوق

    Roots Development logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٦ متر مربع

    ١٨٥٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر فى الماركت تاون متشطب بالمطبخ والتكييفات

    East wing logo image

4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٨٥٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٠٬٨٩٣٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 3% امتلك تاون هاوس في كمبوند بترفلاي 212م

    Closer logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٥١٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مازونت, متشطب, استلام فورى, هايد بارك, التجمع

    Hyde Park Developments logo image

    كلاستر 18, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٩٦٬٤٤٦ جنيه/متر مربع

  • فاليز

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٦٩٣٬٠٥٦ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Sky Ad Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    1 - 3 غرفة

  • 9

    تاون هاوس

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مازونت,تاون, متشطب, استلام فورى, هايد بارك, التجمع

    Hyde Park Developments logo image

    كلاستر 18, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٨٨٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر تاون هاوس بمقدم 5٪ علي 9 سنين تسليم سنه

    New Avenue Real Estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٤٢ متر مربع

    ١٢٣٬٩٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٢٬٥٧٣٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس كورنر بكمبوند هاب تاون حسن علام

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١١٢٬٨٦٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    تاون هاوس

    ٣٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس جاهز للاستلام ٥٪؜ مقدم بدون اقساط للبيع

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٣٤ متر مربع

    ١٢٩٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فاخر للبيع-موقع مميز-اطلاله بانوراميه

    Egypt Best Properties logo image

    تريانجل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٩٢٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • جروفا ايست هيلز

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Hassan Allam Holding
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    3 - 5 غرفة

  • 8

    تاون هاوس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس لقطة بسعر مش هيتكرر في ازار

    IRTKAZ logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٢٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    تاون هاوس

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب بالكامل استلام قريب ٥% مقدم فقط

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢١٩ متر مربع

    ١٤٦٬١١٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل تاون هاوس استلام 2026 علي اللاجون مباشرة

    IRTKAZ logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ٥٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٨٬٦١٥٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب بالكامل استلام فوري لاڤيستا سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٢٤٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٥٬٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس استلام فوري في لا فيستا سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٢٢٩ متر مربع

    ٦٧٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • ريدي سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Reedy Group development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ريدي

    1 - 5 غرفة