تاون هاوس للبيع في مدينتي, صفحة 3

55 عقارات أخرى
  • 27

    تاون هاوس

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون متشطب بالفرش والاجهزة بمدينتي ساوث بارك

    اشتري بيتك logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٩٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع F3فيو وايد جاردن بالتقسيط بسعرلقطه

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٩٨٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في مدينتي بإطلالة مميزة وحديقة

    Aqar Share logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٦ متر مربع

    ١٠٨٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٢٣٬٥٦١٬٢٣٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس 211م طرفي عقد قديم للبيع في مدينتي

    Eureka Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ١١١٬٦٦٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيبات خاصة 165متر بمدينتى B12 فيو مجرى السيل

    Eureka Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع