تاون هاوس للبيع في مدينتي

55 عقارات أخرى
  • 11

    تاون هاوس

    ١٨٬٧٧٧٬٥٠٠ جنيه

    للبيع كواترو ڤيلا في مدينتي استلام فوري موقع متميز

    New Avenue Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٣١ متر مربع

    ٨١٬٢٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس بمقدم 1.5% فقط وبأقساط بجوار سوديك

    New Avenue Real Estate logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٨ متر مربع

    ٧٩٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    تاون هاوس

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه استثماريه تاون هاوس متشطب بالكامل بالتكييفات

    New Avenue Real Estate logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٩٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع ٩٠٠ الف فقط وقسط علي ٩ سنين واستلم فيلا

    New Avenue Real Estate logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٧٬١٩٠٬٦٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في مستقبل سيتي - اقل مقدم واقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    5

    6

    ٢٦١ متر مربع

    ١٠٤٬١٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بحمام سباحه تشطيبات هاي لوكس اكبر مساحه ارض فيلا i

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٣١ متر مربع

    ١٠٨٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع بسعر مميز جدا ii موردن كاش مدينتي

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٨٦٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس للبيع في مدينتي باسانسير بسعر لقطه

    Wall Street Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٦ متر مربع

    ٧٥٬٢٢١ جنيه/متر مربع

  • 20

    تاون هاوس

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع بمدينتى ii موقع متميز بفيلات VG5

    Osoul Properties Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٨٦٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٠٬٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع فيو وايد جاردن بالتقسيط بمقدم بسيط

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٩٨٬٥٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب بالكامل بحديقه و مفروش مدينتي

    New Avenue Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٢ متر مربع

    ١٠٢٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس مودرن 200م مفروش بالكامل للبيع

    Experts Real Estate Investment logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصتك معانا لو بتدور علي فيلا مميزه تاون بمدينتيf3

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    4

    ٢١١ متر مربع

    ٩٤٬٧٨٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس في مستقبل سيتي - باقساط حتى 10 سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    5

    6

    ٢٦١ متر مربع

    ٦٧٬٠٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى مدينتى بدون تشطيب استلام فورى مودرن

    A 2 Z Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٧ متر مربع

    ٨٢٬٣٩٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى مدينتى نموزج E3

    مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٦ متر مربع

    ١١٢٬٧٨١ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس كلاسيك مباني 222م للبيع في مدينتي

    Experts Real Estate Investment logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٢ متر مربع

    ١٠٥٬٨٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر مميز علي شارع واسع و قريبه من خدمات

    Darak Madinaty logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    4

    ١٩١ متر مربع

    ٨٦٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    تاون هاوس

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو رائع وخصوصية كاملة بدون أي إزعاج أو جيران

    MA Ville logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٩ متر مربع

    ١٠٣٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٢٬٧١٤٬٧٢٠ جنيه

    فيلا للبيع في مدينتي F3 وايد جاردن قسط علي 10سنوات

    Zone Properties . logo image

    B3, مدينتي, القاهرة

    3

    4

    ٢١١ متر مربع

    ١٠٧٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٠٬٧٩٥٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في مدينتي بالتقسيط فيو وايد جاردن

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٩٨٬٥٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر بسعر تجاري و حديقه خاصه علي وايد جاردن

    Darak Madinaty logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٢ متر مربع

    ٩٠٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٧٬١٠٨٬٠٠٠ جنيه

    فيلا F3 بسعر مميز للبيع في مدينتي فيو واايد جاردن

    Zone Properties . logo image

    B3, مدينتي, القاهرة

    3

    4

    ٢١١ متر مربع

    ٨١٬٠٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٠٬٧٩٥٬٣٨٠ جنيه

    فيلا للبيع في مدينتي F3 وايد جاردن اقساط علي 11سنة

    Zone Properties . logo image

    B3, مدينتي, القاهرة

    3

    4

    ٢١١ متر مربع

    ٩٨٬٥٥٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطه للبيع في مدينتي بسعر شقه

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٣١ متر مربع

    ٨٦٬٥٨٠ جنيه/متر مربع