تاون هاوس للبيع في هايد بارك, صفحة 9

468 عقارات أخرى
  • 7

    تاون هاوس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مازونت, متشطب, استلام فورى, هايد بارك, التجمع

    Hyde Park Developments logo image

    كلاستر 18, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٩٦٬٤٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون مودرن تشطيب الترا بوكس 5غرف استلام فورى256 م

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٥٦ متر مربع

    ٨٥٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل باقل سعر للبيع في هايد بارك التجمع

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٧٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر الماركت تاون هاوس للبيع في هايد بارك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 3 غرف | للبيع | هايد بارك

    Good Vibe Homes logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٨٣٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون هاوس كلاسيك في هايد بارك استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    كلاستر 1, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٤ متر مربع

    ٩٨٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احسن سعر - احسن موقع لتاون هاوس - متشطب بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٥٥ متر مربع

    ٨٦٬٢٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مميز في هايد بارك نيو كايرو بمقدم 1,3 M

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٩٤٬٣٣٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل للبيع فى كلاستر 22 هايد بارك

    Country For Real Estate logo image

    جاردنفيل, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٧٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    هايد بارك-ارخص تاونهاوس مودرن208م بموقع مميز جدا

    YaKan Properties logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٧٢٬١١٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ١٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    هايد بارك-ارخص تاونهاوس مودرن208م بموقع مميز جدا

    YaKan Properties logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٧٨٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٢٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل للبيع – هايد بارك جاهز للسكن فورًا

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٨٦ متر مربع

    ١٢٥٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري تاون كورنر متشطب بفيو مفتوح اقساط 7سني

    Falcon for Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٧٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ميزونيت للبيع استلام فوري – هايد بارك نيو كايرو

    TREX logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٣١٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل في كمبوند هايد بارك

    ABAZA for real estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل في كمبوند هايد بارك

    ABAZA for real estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٩١٬٣٤٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بتشطيبات فاخرة للبيع في هايد بارك التجمع

    Brand Facility Management logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كلاسيك تاون هاوس كورنر للبيع

    Hyde Park Developments logo image

    كلاستر 4, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣١٦ متر مربع

    ٧٥٬٩٤٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٩٬٨٩٨٬٢٠٠ جنيه

    تاون هاوس, استلام فورى, هايد بارك, التجمع الخامس

    Hyde Park Developments logo image

    كلاستر 18, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٩٥٬٦٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل للبيع هايد بارك بسعر اقل من الشركه

    Egypt Best Properties logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٦ متر مربع

    ٧٦٬١٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٩٬٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل للبيع في هايد بارك استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٦ متر مربع

    ٧٦٬٩١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر في هايد بارك سعر مميز استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣١٦ متر مربع

    ٧٩٬١١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض خاص بسعر اقل من سعر الشركه تاون هاوس كورنر بيع

    Egypt Best Properties logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣١٦ متر مربع

    ٧٩٬٩٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 200م استلام فورى بهايد بارك للبيع

    East wing logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كورنر تاون هاوس كلاسيك 360م بحرى فيو مفتوح في هايد

    كلاستر 4, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٦٠ متر مربع

    ٦٨٬٠٥٥ جنيه/متر مربع