تاون هاوس للبيع في التجمع الخامس, صفحة 7

2,255 عقارات أخرى
  • 10

    تاون هاوس

    ١٤٬٩٥٥٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 200م بتاج سيتي فرصة استثمار وسكن فاخرة

    Aqar Misr logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٤٬٧٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة واقل سعر تاون في بالم هيلز نيو كايرو!!!

    Realtors logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٢٦ متر مربع

    ٧٧٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع متشطب بالكامل بكمبوند لي روا

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ليس رويز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس في بالم هيلز استلام فوري تكمله اقساط

3

    3

    ٢٢٦ متر مربع

    ٧٠٬٧٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    و بارخص الاسعار تاون هاوس للبيع في ماونتن فيو 1.1

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٨٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • أزار إنفينيتي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Reedy Group development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ازار

    4 غرفة

  • 13

    تاون هاوس

    ٢٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سيتي جيت-اقل سعر تاونهاس كورنر 380م بموقع مميز بيع

    YaKan Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٨٠ متر مربع

    ٦٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة للبيع تاون 4 غرف | بسعر شقة استلام فوري

    Spade consultancy logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٥٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في موقع مميز جدًا في ليان

    Spade consultancy logo image

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٦٤٬٣١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر كواترو ريسيل استلام فوري ف سيتي جيت التجمع

    Spade consultancy logo image

3

    4

    ٢٥٦ متر مربع

    ٦٣٬٢٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب لقطه بأفضل سعر السوق بموقع مميز

    Spade consultancy logo image

4

    4

    ٢٦٦ متر مربع

    ٧٥٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • لي روا كمبوند

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    Housing and Development Company for Real Estate
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ليس رويز

    4 - 7 غرفة

  • 8

    تاون هاوس

    ١٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لبيع في بالم هيلز استلام فوري باقساط باقل سعر

    Spade consultancy logo image

3

    4

    ٢٥٤ متر مربع

    ٧٠٬٠٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٩٬٩٠٧٬١٠٠ جنيه

    تاون كورنر للبيع في سيتي جيت -بتسهيلات استلام فوري

    ERE Investments logo image

4

    4

    ٤٢٠ متر مربع

    ٧١٬٢٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون هاوس ميدل فيو لاندسكيب استلام فوري

    ازار 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر تاون هاوس (Middle) في بالم هيلز القاهرة

    Aqarpedia For Resale logo image

3

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ٧٣٬٦٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس اميز لوكيشن ماونتن فيو 1.1

    Insider Real Estate Consultancy logo image

4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٨٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه الترا لوكس التجمع لافيسامقدم 2م كاش29م

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٩ متر مربع

    ٨٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٩٬١١٠٬٠٠٠ جنيه

    كواترو للبيع 155م فيو ع الجولف قسط ع12سنه فTAJCITY

    Closer logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٨٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٣٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب استلام فورى بأقل سعر 32,8

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ١١٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم تاون هاوس لاند سكيب فيومع تقسيط علي 6سنين

    I properties Real Estate Consultant logo image

4

    4

    ٢٢٦ متر مربع

    ٧٠٬٧٩٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه الترا لوكس التجمع لافيسامقدم 2م كاش29م

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٩ متر مربع

    ٨٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص تاون هاوس كورنر فى ليان للبيع

    Spade consultancy logo image

5

    5

    ٣٨٠ متر مربع

    ٤٨٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ١٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فاخـر جداً ف بالم هيلز بأقل مقدم وأقساط

    Laucienda For Real Estate logo image

3

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٨٣٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 4غرف استلام فوري للبيع ف سيتي جيت

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٨١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٩٬٣٧٢٬٤٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس أقل من سعر الماركت - لافيستا

    New Avenue Real Estate logo image

3

    5

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٢٤٬٩٨٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ١٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون كونر في كمبوند ليان لسرعه البيع

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٦٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع