تاون هاوس للبيع في التجمع الخامس, صفحة 58

2,276 عقارات أخرى
  • 11

    تاون هاوس

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع فى كمبوند ميفيدا

    I-Zone logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٧٦ متر مربع

    ١٤٤٬٩٢٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 229م متشطب في تلال ايست فيو مميز جدا

    Property  Hills. logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٩ متر مربع

    ٢٦٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بافل سعر تاون استلام فوري بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٦٤٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع متشطب بالكامل في بالم هيلز التجمع

    Egypt Best Properties logo image

4

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز تاون هاوس للبيع متشطب من اورا بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ١٩١٬٠١١ جنيه/متر مربع

  • 22

    تاون هاوس

    ١٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض لفترة محدودة! تاون هاوس جاهز للبيع.

    Egypt Best Properties logo image

4

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٧٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ريسيل للبيع بفيو مفتوح استلام فورى

    Egypt Best Properties logo image

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٦٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بسعر مميز استلام فوري في قلب المشروع

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٦٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كاملة التشطيب علي 10 سنوات | اقل سعر !

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع ميفيدا أفينيوز التجمع الخامس

    Masar Real Estate logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ٣٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا متشطبه بأقل سعر استلام قريب وتقسيط ع10س

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ١٦٦٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون هاوس في زيد ايست جاهز للاستلام متشطب

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٧٣٬٥٨٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مع روف - باقل سعر لفترة محدودة - استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٦٢ متر مربع

    ٧٤٬٤٢٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ٤ غرف تشطيب كامل + مكيفات + حديقة واسع

    Egypt Best Properties logo image

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٣ متر مربع

    ١٠٩٬٨٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقساط مرنة - جاهز للسكن - موقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٤٨٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون هاوس في زيد ايست جاهز للاستلام متشطب

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٧٣٬٥٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل تاون هاوس كونر استلام فوري باقل سعر بالماركت

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٧٥٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ريسيل للبيع بفيو مفتوح استلام فورى

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٨٠٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهز للسكن - موقع مميز - تشطيب كامل

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٦٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 22

    تاون هاوس

    ١٤٬٨١٢٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس + حديقة بدون مقدم في سولاي التجمع الخامس

    Adviser Real Estate logo image

    سولاي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٨٨٬٦٩٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٢٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض خاص تاون هاوس متشطب بالكامل للبيع بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١١٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 176م بريم فيو في ايفر بجوار كريسنت ووك

    Property  Hills. logo image

    ايفر نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٣٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 220م بريم فيو في ايفر بجوار كريسنت ووك

    Property  Hills. logo image

4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 176م بريم فيو في ايفر بجوار كريسنت ووك

    Property  Hills. logo image

3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٣٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص تاون هاوس متشطب بحري بموقع مميز داخل ميفيدا

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع