تاون هاوس للبيع في التجمع الخامس, صفحة 61

2,276 عقارات أخرى
  • 10

    تاون هاوس

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل تاون هاوس فيو مفتوح عالسنترال بارك بحري

    ARC Investments logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٦٣٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٥٬٢٠٤٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس +روف في مارك جاردنز للبيع

    views investment logo image

    مارك جاردنز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٧٢٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في أزار 2 بموقع مميز

    Aqarpedia For Resale logo image

    ازار 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٢٥ متر مربع

    ٨٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    تاون هاوس

    ١٨٬٢٤٢٬٦٣٥ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري جنب AUC بـتقسيط 7 سنوات

    Selection Code logo image

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٣٥ متر مربع

    ٧٧٬٦٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٧٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر متشطب للبيع فيو جاردن بأقل سعر

    A+ Property logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٤٧٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون هاوس ميدل بحري فيو بارك 3 ادوار

    ARC Investments logo image

3

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٦٣٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    تاون هاوس

    ٢٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مُجهز بالكامل للبيع بدفعة أولى 5%.

    Egypt Best Properties logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٢٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    التاون الوحيد استلام فوري فيو سنترال بارك بحري

    ARC Investments logo image

3

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٦٣٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٧٬٩٩٨٬٩٠٩ جنيه

    تاون هاوس فيلا استلام فوري قسط علي 10 سنين جنب AUC

    Selection Code logo image

3

    5

    ٢٣٥ متر مربع

    ٧٦٬٥٩١ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز فيلا تاون هاوس تشطيب سوبر لوكس

    Gaby's Homes logo image

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٧ متر مربع

    ٧٤٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام سنة بمقدم 2% و اقساط علي 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠١ متر مربع

    ١٣٩٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٢٬٣٢٣٬٠٠٠ جنيه

    كورنر تاون هاوس كامل التشطيب أقل سعر في الطرح جديد

    Egypt Best Properties logo image

4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٩٩٬٢١٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 4 غرف نوم بموقع مميزللبيع في بالم هيلز

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    5

    ٢٢٥ متر مربع

    ٧١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر فاخر بحمام سباحة للبيع في أزار 1

    Aqarpedia For Resale logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ٢٦٧ متر مربع

    ١٤٢٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس من المالك مباشره سيتي جيت التجمع

    views investment logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٩٣٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون هاوس4 غرف-ازار 2 تكمله اقساط جاهز سكن

    4C Real Estate logo image

4

    4

    ١٧٦ متر مربع

    ٧٨٬٩٧٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز تاون هاوس على الجولف يمقدم 5% لفترة محدودة

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    تاون هاوس

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل بموقع مميز و إطلاله مميزه في ميفيدا

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٠٬٢٢٨٬٠٠٠ جنيه

    بتقسيط 7 سنين- تاون هاوس كامل التشطيب - قلب التجمع

    Egypt Best Properties logo image

4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٨٩٬٩٠٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ١٨٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    تاون هاوس للبيع فى موقع مميز على اللاجون فى التجمع

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١١١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    تاون هاوس

    ٢٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدفعة أولى ٥٪ فقط! تاون هاوس كامل التشطيب للبيع.

    Egypt Best Properties logo image

4

    3

    ٢٣٤ متر مربع

    ١١٧٬٩٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في ذا مارك متشطب الترا مودرن

    views investment logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر استلام فوري في ماونتن ڤيو آي

    Aqarpedia For Resale logo image

4

    4

    ٣٠٥ متر مربع

    ٦٠٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر جاهزة للاستلام موقع مميز

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    5

    ٢٢٥ متر مربع

    ٧١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة استلام فوري بمقدم 2% و اقساط علي 10 س

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٠١ متر مربع

    ١٣٩٬٣٠٣ جنيه/متر مربع