تاون هاوس للبيع في التجمع الخامس, صفحة 55

2,276 عقارات أخرى
  • 11

    تاون هاوس

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميديل لوكيشن مميز بالم هيلز نيو كايرو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٢٧ متر مربع

    ٥٠٬٦٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس في ريدي, 172م ,جاردن , رووف

    Smart Move logo image

    ريدي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٧٢ متر مربع

    ٩٢٬٤٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب يالكامل للبيع في زد ايست

    why solutions logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٤٤٬٦٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل أخر تاون هاوس بسعر الشقة أمام النادي الاهلى

    Summit Real Estate logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٧٦ متر مربع

    ٦٥٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون فيلا تشطيب فاخر بالتكييفات استلام فوري ميفيدا

    Egypt Best Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٨٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل متشطب بالكامل في ستون بارك التجمع

    views investment logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٨١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في El Patio Town – التجمع الخامس

    Selection Code logo image

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع استلام فورى اقساط فى ايست شاير التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

    مجمع ايستشاير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٦١ متر مربع

    ٧٦٬٦٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس في ريدي 3 غرف, قسظ علي 10 سنوات

    Smart Move logo image

3

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ١٢٣٬١١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٤٢٬٣٩١ جنيه

    تاون هاوس في ريدي , مقدم 5% تقسيط علي 10 سنوات

    Smart Move logo image

3

    4

    ٢٠٦ متر مربع

    ٩٧٬٢٩٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فى بالم هيلز القاهره الجديده بمقدم 265الف

    Egypt Best Properties logo image

4

    5

    ٢٢٥ متر مربع

    ٧٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهز للسكن - سعر أقل من سعر السوق - موقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

    ازار 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيبل استلام فوري في قلب التجمع

    Selection Code logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في سوديك إيست بإطلالة مميزة

    Aqarpedia For Resale logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ٢٣٤ متر مربع

    ٦٤٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    تاون هاوس

    ١٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام قريب و بإطلاله مميزه على اللاجون

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز - بإطلالة على الحديقة - جاهز للسكن

    رابح للتسويق العقاري logo image

4

    4

    ١٧٦ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون هاوس 4 غرف نوم للبيع في ازار 2

    Insider Real Estate Consultancy logo image

4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٠٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع كمبوند ازار2 فيو مميز بسعر لقطة

    متصدر

    Nile Real Estate logo image

4

    4

    ١٧٦ متر مربع

    ٦٢٬٢١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهز للتسليم - أقساط مرنة - جاهز للسكن

    رابح للتسويق العقاري logo image

4

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٧٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر تاون هاوس بموقع مميز في سيتي جيت

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٦٦٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل في ستون بارك جاهزة علي الاستلام

    views investment logo image

3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٦٢٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٣٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل تاون هاوس في افينيوز 1 متشطب مطبخ وتكييفات

    Gate real estate marketing logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٢٣٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا تشطيب فاخر بالتكييفات استلام فوري ميفيدا

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ١١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    تاون هاوس

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل بموقع مميز و إطلاله مميزه في ميفيدا

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٢٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون 258م موقع مميز بيع في كمبوند ديستركت 5 التجمع

    Horizon Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٥٨ متر مربع

    ٩١٬٠٨٥ جنيه/متر مربع