تاون هاوس للبيع في التجمع الخامس, صفحة 45

2,273 عقارات أخرى
  • 10

    تاون هاوس

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مفروش بميفيدا بفيو رائع

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٦ متر مربع

    ١٢٢٬٣٧٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١٨٬٣٨٧٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 4 غرف- 224 م ميدل للبيع

    AK Circle logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ٨٢٬٠٨٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس بريم لوكيشن في ذا مارك جاردا

    Property  Hills. logo image

    مارك جاردنز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٤٬٤٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل عرض تاون هاوس ميدل للبيع باقساط علي 7 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ٢٣٧ متر مربع

    ١٤٧٬٦٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٤٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض خاص تاون هاوس كورنر للبيع بموقع مميز بالباتيو

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ٢٤٩ متر مربع

    ١٧١٬٨٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% تاون هاوس ميدل للبيع في القاهره الجديده

    Egypt Best Properties logo image

3

    5

    ٢٣٧ متر مربع

    ١٤٧٬٢٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز تاون هاوس للبيع متشطبه بالكامل بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ٢٤٩ متر مربع

    ١٦٨٬٦٧٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع في أزار 2 – استلام فوري

    Aqarpedia For Resale logo image

    ازار 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٧٦٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ديستريكت 5 كورنر على طريق السخنة

    New Avenue Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٥٧ متر مربع

    ٩٧٬٢٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بأقل سعر وبأميز لوكيشن علي طريق السويس قسط 9س

    Roots Real Estate logo image

    مساكن ميديان, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣١ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في فيليت (Villette Sodic) -middle

    SKEEP logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ١٢١٬٥٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر استلام فوري باطلالة مفتوحة في ازار

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٢٧٤ متر مربع

    ٧٢٬٩٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع بالتقسيط على مساحات خضراء

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٨٧٬٨٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٥٬٥٨٢٬١٤٦ جنيه

    بحري تاون هاوس للبيع في ماونتن فيو آي سيتي

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٧٦٬٠١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر مميز في كمبوند ماونتن فيو اي سيتي

    ABAZA for real estate logo image

4

    4

    ٣٠٥ متر مربع

    ٥٩٬٠١٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر زيد فيلا في تاج سيتي برايم لوكيشن

    ERE logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٨٬٧٤٥٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس لقطه بسعر الطرح الاول مع الريدي بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    ريدي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٥٠٬٨٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بموقع مميز للبيع في بالم هيلز التجمع

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    5

    ٢٢٥ متر مربع

    ٧١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فاخر للبيع فورا باطلالة مفتوحة في ميفيدا

    INST8 Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل من سعر السوق تاون هاوس كورنر افضل ڤيو في ازار

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٨١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٢٥٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في كمبوند District5 القاهره الجديد

    Properties-Today.com logo image

4

    5

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٢٧٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في ماونتن فيو 1.1 بالتقسيط فيو رائ

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٢٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٢٤٬٠٨٠٬١٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع في ستون بارك – فيو رائع جدا

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٢٦٬٧٣٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    تاون هاوس

    ٢٣٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري بسعر وموقع مميز في سوان ليك

    Tradmark Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٠٤٬٩٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع بغرفتين ناني في تاج سيتي

    Prime Company logo image

4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ١١٣٬٢٠٧ جنيه/متر مربع