تاون هاوس للبيع في التجمع الخامس, صفحة 14

2,263 عقارات أخرى
  • 13

    تاون هاوس

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس كورنر للبيع بالمطبخ والتكيفات

    Fortune Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٤٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 24

    تاون هاوس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون كورنر استلم الان تشطيب كامل موقع مميز

    Edge Real Estates logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٨٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل جاهز للسكن في موقع مميز – City Gate

    Spade consultancy logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١١٬١٤٩٬٢٦١ جنيه

    سيتي جيت افين-تاونهاوس ميدل270م بموقع مميز للبيع

    YaKan Properties logo image

3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٤١٬٢٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افل سعر استلام فوري تاون كورنر بالم هيلز موقع مميز

    Edge Real Estates logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٦ متر مربع

    ٦٦٬٣٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس راقي للبيع في بالم هيلز التجمع بأقل سعر

    Catchers investment logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٩٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب استلام فوري موقع وسعر ممتازين جدا!

    Makanak Investments logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٤٦ متر مربع

    ١٠٧٬٧٢٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سفاير ارخص سعر تاون ميدل استلام فورى فى سيتى جيت

    Spade consultancy logo image

4

    4

    ٢٦١ متر مربع

    ٨٠٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم و احسن فيو تاون ميدل سوان ليك ريزيدنس

    Spade consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٩٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر في ليان – موقع مميز بسعر مغرى جدا

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٣٠٠ متر مربع

    ٧٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا فاخر متشطب بمقدم 0% و تقسيط علي 10 س

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري -برايم لوكيشن-تشطيب مودرن-دبل فيو-بحري

    Spade consultancy logo image

5

    4

    ٢٤٦ متر مربع

    ١٠١٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر و احسن فيو تاون كورنر سوان ليك ريزيدنس

    Spade consultancy logo image

5

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر لاي فيلا جاردن 287م فيو مميز جدا

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٧ متر مربع

    ٥٥٬٢٢٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة تاون هاوس305م فيو مميز جدا

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٥ متر مربع

    ٦٢٬٢٩٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر لتاون هاوس 305م فيو مميز جدا

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٣٠٥ متر مربع

    ٦٢٬٢٩٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام شهر9 بمرحله (Elect) بمقدم مغري

    Momentum logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٧٨ متر مربع

    ٥٨٬٩٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالم هيلز قطامية اكستنشن-تاونهاوس كورنر 280م للبيع

    YaKan Properties logo image

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ٧٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس | متشطب بالكامل | بڤيو رائع علي النادي

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٩١٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مبني في نوبل ريزيدنس قسط حتى 2032

    The Map Investments logo image

4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع بأقل سعر استلام فوري باقساط

    متصدر

    Spade consultancy logo image

4

    4

    ٢٤٧ متر مربع

    ١٠٩٬٣١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه التكييفات بغرفه خادمه اقل سعر بيع

    New Avenue Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٩٦ متر مربع

    ١٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ٢٢٬٠٢٥٬٠٥٠ جنيه

    التاون الوحيد فالسوق المتوفر استلام قريب بأفضل سعر

    East wing logo image

3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٠٬١١٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 7 مليون واستلم كمان4شهور تاون كورنر بسعر لقطه

    East wing logo image

4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦١٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية تاون هاوس بالم هيلز جاهز للاستلام

    Premier Property logo image

3

    4

    ٢٢٦ متر مربع

    ٦٨٬٥٨٤ جنيه/متر مربع