تاون هاوس للبيع في التجمع الخامس, صفحة 12

2,263 عقارات أخرى
  • 7

    تاون هاوس

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فاخر للبيع في ديستريكت 5

    Experts Home logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٥٤ متر مربع

    ٩٢٬٥١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع في ميفيدا ( اعمار )

    Golden Gates Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 3 دور للبيع ريسيل باقساط / ماونتن فيو

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري موقع مميز في دستركت 5

    Spade consultancy logo image

4

    5

    ٢٥٨ متر مربع

    ٧٩٬٤٥٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    تاون هاوس

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع في سيتي جيت قطري ديار

    Spade consultancy logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٩٢ متر مربع

    ٤٧٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    تاون هاوس

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فيلا للبيع في ايفين سيتي جيت

    Spade consultancy logo image

4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٣٩٬٢١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في بالم هيلز التجمع-استلام 2027

    Aqarpedia For Resale logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ١١١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا في "ايفر" التجمع السادس بموقع استراتيجي

    Selection Code logo image

    إيفر, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٩٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢٣٬٠٩٧٬٧٤٢ جنيه

    فيلا جنب الAUCاستلام فوري مع لافيستا علي7سنين قساط

    Selection Code logo image

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٣٥ متر مربع

    ٩٨٬٢٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فرصه تاون هاوس فى الجولدن سكوير امام ميڤيدا

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا كريست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١١٥٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مغري تاون هاوس كورنر للبيع ف بالم هيلز التجمع

    Conquer Properties logo image

5

    5

    ٢٢٦ متر مربع

    ٦٨٬٥٨٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بموقع مميز استلم تاون هاوس كورنر-ديار القطريه

    East wing logo image

3

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٨٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    تاون هاوس

    ٢٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فيو علي الكلوب هاوس شامل اشتراك النادي

    Empire real estate and investment logo image

3

    4

    ٢٥٨ متر مربع

    ٨٧٬٩٨٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع: تاون هاوس في ماونتن فيو آي سيتي I CITY

    SKEEP logo image

3

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٥٨٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٦٬٨٢٣٬٢٤٠ جنيه

    تاون هاوس 261م بأقساط بكمبوند سيتى جيت للبيع

    East wing logo image

3

    4

    ٢٦١ متر مربع

    ١٠٢٬٧٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر لفيلا في موقع مميز في ميفيدا

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ١١٧٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأفضل سعر -كواترو- استلام فورى- فيو مفتوح-سيتى جيت

    East wing logo image

3

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٧٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كواترو-سيتى جيت-استلام فورى-فيو مفتوح-موقع مميز

    East wing logo image

3

    4

    ٢٥٦ متر مربع

    ٨٧٬٨٩٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    تاون هاوس

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بموقع مميز في القاهرة الجديدة

    Empire real estate and investment logo image

    ازار 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٧٦ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل استلام فوري بموقع مميز- Azzar 2

    AK Circle logo image

4

    4

    ١٧٦ متر مربع

    ٨٠٬١١٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر جاهز للسكن - موقع مميز

    Spade consultancy logo image

3

    4

    ٢٥٨ متر مربع

    ٩٣٬٠٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بفيو لاندسكيب بالتقسيط للبيع في بالم هيلز

    4C Real Estate logo image

4

    4

    ١٨٧ متر مربع

    ٧٩٬١٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٣٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري تشطيب كامل مطبخ و التكييفات

    Spade consultancy logo image

4

    4

    ٢٢١ متر مربع

    ١٤٨٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون تاج سيتي بسعر لقطه موقع مميز جداً اكبر حديقة

    Edge Real Estates logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٥٨ متر مربع

    ٦٥٬٨٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣١٬٤٩٢٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر بموقع مميز للبيع باقساط حتى 2028

    Master Mind Real Estate Services logo image

3

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٠٨٬٥٩٣ جنيه/متر مربع