تاون هاوس للبيع في الباتيو

49 عقارات أخرى
  • 10

    تاون هاوس

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر السوق تاون هاوس للبيع

    Spade consultancy logo image

    الباتيو 5 ايست, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٢ متر مربع

    ٥٦٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بحرى لوكيشن مميز في باتيو 5 ايست

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٥٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بحرى ولوكيشن مميز في باتيو 5 الشروق

    New Avenue Real Estate logo image

    الباتيو 5, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٦ متر مربع

    ٨٢٬٥٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس تشطيب كامل في باتيو 5 من لافيستا

    New Avenue Real Estate logo image

    الباتيو 5, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٦ متر مربع

    ٨٧٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كواترو للبيع | باتيو ٤ - لوكيشن مميز

    Flag square Real Estate logo image

    الباتيو 4, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٧٩٬٣٢٦ جنيه/متر مربع

  • إل باتيو كازا

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    La Vista Developments
    القاهرة,مدينة الشروق,كمبوندات الشروق,الباتيو,باتيو كازا

    3 - 5 غرفة

  • 12

    تاون هاوس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كوادرو للبيع في El Patio 5 Ultra Finish

    SKEEP logo image

    الباتيو 5, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٨٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع استلام فوري متشطبه بخصم ممي

    Z Investments For Real Estate logo image

4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 27

    تاون هاوس

    ١٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بجوارAUCمقدم 1.8مليون كاش27 Patio Town

    Property Hills... logo image

4

    4

    ٢٣٩ متر مربع

    ٧٬٦٣٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Townhouse for Sale – El Patio Prime, El Shorouk

    Utopia logo image

    الباتيو برايم, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٦٥٬١١٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    تاون هاوس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري في الباتيو كازا بجانب BUE

    Property  Hills. logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٨٧٬٨٠٤ جنيه/متر مربع

  • الباتيو برايم

    السعر عند الإطلاق:

    ١٩٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    La Vista Developments
    القاهرة,مدينة الشروق,كمبوندات الشروق,الباتيو,الباتيو برايم

    3 - 4 غرفة

  • 12

    تاون هاوس

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا فوري VIB بالتقسيط في الشروق من لافيستا

    Falcon for Real Estate logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٢٠١ متر مربع

    ٢٤٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم دلوقتي تاون هاوس في كمبوند الباتيو 5 ايست

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٨ متر مربع

    ١٣٦٬٦٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فورى وموقع مميز

    We are consultancy logo image

3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٦٤٬٥٩٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ٤٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري فيلا بمقدم 4.94م لوكيشينvip بفيو بوول

    Falcon for Real Estate logo image

4

    4

    ٢٣٢ متر مربع

    ٢١٬٢٩٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٤٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 4.3 مليون استلام فوري لوكيشين vip بفيو بوول

    Falcon for Real Estate logo image

4

    4

    ٢١٤ متر مربع

    ٢٠٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    تاون هاوس

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري في الباتيو كازا بجانب BUE

    Property  Hills. logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٩٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    تاون هاوس

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم تاون هاوس في الباتيو 5 ايست بجوار سوديك ايست

    Property  Hills. logo image

4

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٣٣٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص سعر لتاون هاوس في الباتيو 5 استلام فوري

    Spade consultancy logo image

5

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب بالكامل بالتكييفات و المطبخ

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٢ متر مربع

    ٧٥٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة مفروشة بالكامل للبيع الباتيو 5 إيست

    Z Investments For Real Estate logo image

    الباتيو 5, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٨ متر مربع

    ٩٦٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٢١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري في الباتيو 5 ايست في الشروق

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ١٠٢٬٣٣٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٤٬٣٩٦٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس جاهزه للمعيشه في الشروق من لافيستا

    Falcon for Real Estate logo image

4

    4

    ٢٢٤ متر مربع

    ١٩٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ١٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 3 غرف للبيع في إل باتيو برايم الشروق

    Property Network logo image

3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٦١٬٦٢٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    تاون هاوس

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري في الباتيو كازا بجانب BUE

    Property  Hills. logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٦٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ١٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كواترو استلام فوري بموقع مميز و سعر مميز الباتيو 5

    why solutions logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

2