تاون هاوس للبيع في كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, صفحة 6

379 عقارات أخرى
  • 22

    تاون هاوس

    ١٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس كامل التشطيب مع عرض مميز!

    Egypt Best Properties logo image

    فيلج كابيتال, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٧٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 22

    تاون هاوس

    ١٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود! تاون هاوس كامل التشطيب للبيع.

    Egypt Best Properties logo image

3

    2

    ٢١٣ متر مربع

    ٧٦٬٠٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر استلام فوري نصف تشطيب لافيستا سيتي

    why solutions logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٧٨٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر 253 متر استلام فوري تشطيب كامل

3

    3

    ٢٥٣ متر مربع

    ١١٨٬٥٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فاخر 253 متر استلام فوري باقل سعر

4

    4

    ٢٥٣ متر مربع

    ١١٨٬٥٧٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 10% استلم تاون هاوس ميدل تشطيب كامل فيو مميز

4

    4

    ٢٢٨ متر مربع

    ١٣٥٬٩٦٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز الان تاون هاوس تقسيط ع8 سنوات في العاصمة

    IRTKAZ logo image

    بلوفير, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ٦٤٬٧٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميديل 230 متر استلام فورى فيو مميز جدا

    متصدر

    Tradmark Real Estate logo image

4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري 238 متر في لافيستا سيتي

    4C Real Estate logo image

3

    4

    ٢٣٨ متر مربع

    ٦٨٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٢٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ( 228م_ استلام فورى _ تشطيب سوبر لوكس )

    Falcon for Real Estate logo image

4

    3

    ٢٢٨ متر مربع

    ١٢٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري بأقل من سعر الشركة موقع مميز

    IRTKAZ logo image

4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٧١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس بسعر شقه استلام فوري متشطبه

    Falcon for Real Estate logo image

5

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ١٢٥٬٤٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون واجهة شمالية - استلام فوري - لا فيستا سيتي

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٦٢٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري تحت سعر السوق فيو علي حديقة

    Edge Real Estates logo image

4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٦٠٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    تاون هاوس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر تحفة تاون هاوس ميدل 230م فيو مفتوح حمام سباحة

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٦٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري (جاهزة للمعاينة) فـ قلب العاصمة

    Falcon for Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٨ متر مربع

    ١٣١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان تاون هاوس ريسيل كورنر متشطب بالكامل

    متصدر

    IRTKAZ logo image

4

    4

    ٣٩٥ متر مربع

    ٢٥٬٣١٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون مودرن للبيع في لافيستا سيتي - باقل سعر

    ERE Investments logo image

3

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٧٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون كلاسيك للبيع في لافيستا سيتي - باقل سعر

    ERE Investments logo image

3

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٦٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل للبيع في لافيستا سيتي السعر لقطه

    ERE Investments logo image

3

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٦٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر 253 متر تشطيب كامل استلام فوري

3

    3

    ٢٥٣ متر مربع

    ١١٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس( 228م_ استلام فورى_ تشطيب كامل) بمقدم10%

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ٢٢٨ متر مربع

    ١٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس جاهز للسكن فى موقع مميز داخل لا فيستا

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٦٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٣١٬٤٦١٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر تاون هاوس تشطيب كامل –استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٢٨ متر مربع

    ١٣٧٬٩٨٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لافيستا سيتى تاون هاوس للبيع فيو مفتوح وسعر مميز

    Spade consultancy logo image

4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٥٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع