بنتهاوس (روف) للبيع في التجمع الخامس, صفحة 34

1,484 عقارات أخرى
  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنت هاوس مفروش بكبموند سكاي فيليت

    Massar logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٢١ متر مربع

    ١٣٥٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر للبيع بينتهاوس بروف بأميز موقع فيو مميز

    Square real estate logo image

4

    5

    ٢٨٦ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بينتهاوس بروف باميز ارقى موقع لاند سكيب فيو

    Square real estate logo image

4

    4

    ٢٨٤ متر مربع

    ٧٥٬٧٠٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر بنتهاوس استلام فوري / ريسيل - باتيو اورو

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٦٧٬٩٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في فيفث سكوير موقع مميز

    KAMF logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٧٠٬٢٠٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٩٨٢٬١٤٠ جنيه

    متشطبة بالكامل بالتكييفات استلام فوري سكاي لوفت

    Green Homes Real estate Agency logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٨٩٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس رووف للبيع في فيفث سكوير 245متر+180متر

    Prime Company logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٨٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب بالكامل+تكييفات فيفث سكوير-المراسم

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٦١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع 3 غرف التجمع الخامس ماونتن هايد بارك

    Property Hills  One logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٦٤٬٦٧٠ جنيه/متر مربع

  • 29

    (بنتهاوس (روف

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس في ليك فيو مع 2 مطبخ

    Prime Company logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 25% استلام فوري تشطيب راقي بأميز وارقي موقع

    Square real estate logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٦٧٬٢٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بحري ,مباشرة على النادي , بسعر وموقع مميز

    why solutions logo image

4

    4

    ٢٨٦ متر مربع

    ٨٩٬١٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٧٬٧٢٤٬٩٢٩ جنيه

    بنتهاوس مكون من 3 غرف نوم

    Homescout logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ١٠٨٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس موقع مميز استلام فوري ماونتن فيو هايد بارك

    Skyline logo image

2

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٥٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس دور رابع ورووف 255م موقع مميز استلام فورى

    Scale for Real estate investments logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٢٧٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف - استلام فوري - تشطيب فاخر - فيفث سكوير

    Coldwell Banker Wealth logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب بالكامل للبيع سوديك فيليت ريسيل 277م

    Allocate Real Estate logo image

3

    4

    ٢٧٧ متر مربع

    ٩٠٬٢٥٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس و متشطيب بالكامل للبيع في ماونتن هايد بارك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

2

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٦٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع يطل علي النادي في كمبوند سوديك فيليت

    Insider Real Estate Consultancy logo image

4

    4

    ٢٨٦ متر مربع

    ٧٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس ريسيل بتصميم BOHO-الباتيو اورو باقل سعر

    4C Real Estate logo image

4

    3

    ٣٧٢ متر مربع

    ٤٩٬٧٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٥٢٠٬٢٢٥ جنيه

    أرخص بنتاهوس متشطب للبيع ريسيل و جاهز للمعاينه

    Coldwell Banker Wealth logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٦٬٨٠١ جنيه/متر مربع

  • 24

    (بنتهاوس (روف

    ٣٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افخم بنتهاوس فاخر سمارت هوم برايفت بوول في التجمع

4

    3

    ٢٩٥ متر مربع

    ١١٢٬٢٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فاخر بروف خاص في فيليت-فرصة استثمار وسكن

    Mr .Estates logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٨٢٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فاميلي هاوس مميز بروف وبنتهاوس بالم هيلز

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢١٥ متر مربع

    ٧٤٬٤١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس دور رابع ورووف موقع مميز استلام وشامل وديع

    Scale for Real estate investments logo image

4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع