بنتهاوس (روف) للبيع في التجمع الخامس, صفحة 37

1,485 عقارات أخرى
  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ٢٣٬١٩٦٬٨٠٠ جنيه

    بنتهاوس تشطيب كامل للبيع سيتي جيت الديار القطريه

    Green Homes Real estate Agency logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ٧٠٬٢٩٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ٢٢٬٢٣١٬٦٥٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب ريسيل للبيع بالتقسيط في سيتي جيت

    Green Homes Real estate Agency logo image

4

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ٦٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري - متشطبه بالكامل - 3 غرف - التجمع

    Coldwell Banker Wealth logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ٢٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مفروش مع مسبح فى ليك ڤيو استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٦٦ متر مربع

    ١٠٨٬٦٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    سكاي لوفت متشطبه بالكامل للبيع في فيفث سكوير

    Green Homes Real estate Agency logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٩٤٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك بنتاهاوس على الجولف فى افضل مشاريع مقدم 5%

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ١١١٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٢٢٬٢٣١٬٩١٦ جنيه

    سكاي لوفت اوبن فيو في فيفث سكوير متشطبه بالكامل

    Green Homes Real estate Agency logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١١١٬١٥٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مفروش 3نوم للبيع فى كمبوند الباتيو اورو

    Horizon Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٠٣٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٢٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 4غرف مع رووف بفيو مفتوح في فيليت كمبوند

    INST8 Real Estate Consultancy logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٧ متر مربع

    ٨٧٬٠٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص بنتهاوس في ليك فيو ريزيدانس بالسعر القديم

    Amlak akareya logo image

3

    4

    ٢٦٦ متر مربع

    ٨٦٬٤٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٥٩٥٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في ماونتن فيو هايد بارك موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٧٬٨٠١ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٢٠٬٩٦٥٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل بنتهاوس 243 م للبيع بالتقسيط في ليك فيو

    Green Homes Real estate Agency logo image

4

    5

    ٢٤٣ متر مربع

    ٨٦٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    (بنتهاوس (روف

    ٢٠٬٩٦٥٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل بنتهاوس 243 م للبيع بالتقسيط في ليك فيو

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ٢٤٣ متر مربع

    ٨٦٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 19 مليون - تشطيب كامل - احسن سعر - بفيو مفتوح

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٢٢ متر مربع

    ٧٤٬٥٣٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٢٨٬١٩١٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 23 مليون - اكبر مساحه - تشطيب مستورد اول سكن

    New Avenue Real Estate logo image

5

    4

    ٢٧٧ متر مربع

    ١٠١٬٧٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقةريسيل 158 متر باقل مقدم 6,200,000 فوري

    Property Hills  One logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٧٧٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس فيو ليك نص تشطيب للايجار في كمبوند VGK

    Santorini logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ٢٬٦٥٧٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس+روف جاهز بأميز فيو وأقل سعر مع لافيستا قسط

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٬٠٧٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر بنتهاوس للبيع (بدون over ) في تلال إيست

    Utopia logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٣ متر مربع

    ٦٧٬١٧٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب الترا سوبر لوكس شامل الفرش + روف

    Susqual Management logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٠٦٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس تشطيبات اونر للبيع بسوديك فيليت V ريزيدنس

    I-Zone logo image

4

    4

    ٢٧٧ متر مربع

    ٩٩٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 28

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة سكن و استثمار بينتهاوس مميز للبيع في التجمع

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    5

    ١٩٠ متر مربع

    ٨١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر بنتهاوس في بالم هيلز في جي ك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ٢٤٦ متر مربع

    ٥٢٬٨٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    سكاي لوفت للبيع وموقع متميز في ماونتن فيو اي سيتي

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٧٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بحرى بموقع مميز وبإطلالة على ميزات المياه

    The Way logo image

3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٤٧٬٥٥١ جنيه/متر مربع