بنتهاوس (روف) للبيع في التجمع الخامس, صفحة 32

1,484 عقارات أخرى
  • 18

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬١٩٨٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في ستون ريزيدنس فيو مميز

    KAMF logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٦٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة مجددة بالكامل استلام فوري بنتهاوس للبيع فيفث

    Green Homes Real estate Agency logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٦٩٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر بنتهاوس للبيع نص مفروش في المراسم

    Horizon Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٩٨٢٬١٤٠ جنيه

    استلام فوري متشطبة بالكامل بالتكييفات برايم لوكيشن

    Green Homes Real estate Agency logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٨٩٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في ستون ريزيدنس – موقع مميز جدًا

    Aqarpedia For Resale logo image

4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٣٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 6

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مميز للبيع كمبوند ذا مارك التجمع الخام

    Host Real Estate logo image

    ذا مارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٧٬٦٠٣٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب على بحيرة بمقدم واقساط على ١٠ سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٩٧٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٧٬٠٥٥٬٣١٩ جنيه

    فرصة بنتهاوس متشطب بقسط ٣٤ الف في الشهر - ميست

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ١٠٨٬٦٣٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٥٦٢٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب يطل على بحيرة بالتقسيط على ١٠ سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٨٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٢٦٧٬٢٢٦ جنيه

    ريسيل سكاي لوفت بروف اقل مقدم و سعر جاهز وم متشطب

    Green Homes Real estate Agency logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٧٥٬٦١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس استلام فوري متشطب للبيع في فيفث سكوير

    Green Homes Real estate Agency logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٦٥٬٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٠٥٢٬٠٢١ جنيه

    سكاي لوفت متشطب بالتكييفات في فيفث سكوير المراسم

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٧٬٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٢٢٬٠٤٧٬٠٠٠ جنيه

    اميز بنت هاوس فSODIC VILLETTE مفروش بالتكيفات

    New Avenue Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١١٩٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٣١٬٣٦٦٬٩١٣ جنيه

    تاون هاوس للبيع في زومرة إيست قسط 10 سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

    زومرا شرق, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٤٩٬٣٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    سكاي لوفت جاهز متشطب للبيع في فيفث سكوير

    Green Homes Real estate Agency logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٨٧٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ٢٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مفروش للبيع في ليك فيو ريزيدنس

    Treasure Real estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٦٦ متر مربع

    ١٠٨٬٦٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نتهاوس 166م برووف 80م للاستلام الفوري بتشطيب كامل

    Green Homes Real estate Agency logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٦٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر امتلك بنتهاوس استلام فوري في ستون

    IRTKAZ logo image

4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري للبيع بنتهاوس -بالم هيلز موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مميز برووف خاص للبيع بسعر مغري جدا

    INST8 Real Estate Consultancy logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 21

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس ٢٥٥ متر في بروميناد القاهرة الجديدة

    Do estate logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب تشطيب كامل للبيع في فيفث سكوير

    Properties-Today.com logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٧٣٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس تشطيب كامل بالتكيفات باقل من سعر الشركة

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 240م بحرى فيو مميز فى باتيو اورو اقل سعر

    Tradmark Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٥٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنت هاوس بالمطبخ والتكيفات فيو مفتوح استلام فوري

    Mr .Estates logo image

5

    4

    ٢٨٤ متر مربع

    ٥٨٬٠٩٨ جنيه/متر مربع