بنتهاوس (روف) للبيع في التجمع الخامس, صفحة 22

1,489 عقارات أخرى
  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز | ماونتن فيو هايد بارك | 80% متشطب

    Darcom for Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٩٣٬٣٧٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٨٦٢٬٣٣٦ جنيه

    بنتهاوس متشطب بالتكييفات للبيع في سوديك فيليت

    New Avenue Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٥٬٣٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا روف بحري متشطبة بفيو مميز جدا

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٣٤ متر مربع

    ٦١٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 166م تشطيب مميز جدا بافضل فيو بالكمباوند

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٨٬٦٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس يطل على المناظر الطبيعيةوالمسطحات المائية

    Do estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مع رووف خاص للبيع مجهز بالكامل ف ايستاون

    INST8 Real Estate Consultancy logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١١٩٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب بالتكيفات بفيو مفتوح وسعر مميز

    Spade consultancy logo image

2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٧١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينت هاوس للبيع في كمبوند ليك فيو ريزيدنس ٢

    Spade consultancy logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اورو بنتهاوس الترا مودرن ب التكيفات ع فيو بحري ---

    Spade consultancy logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع سكاي لوفت (Sky Loft) في ماونتن فيو آي سيتي

    Aqarpedia For Resale logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٢٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب بفيو مميز في فيليت بالتقسيط المريح

    Oaks Real Estate logo image

4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس اكبر مساحة في بروميناد للبيع باقل سعر

    Spade consultancy logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٢٥٬٤٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس دوبل ڤيو بسعر اقل من السوق استلام فوري

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٥٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مفروش يطل علي اكبر بحيرة في المشروع

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٨٢٬٥٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب استلام فوري للبيع في تاج سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٤ متر مربع

    ٦١٬٨٨٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب للبيع بالتقسيط علي اطول فترة sodic

    Oaks Real Estate logo image

4

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٢٤٬٣٧١ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنت هاوس 200 م فيو النوافير المائيه نص تشطيب

    Gaby's Homes logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فاخر للبيع في ماونتن فيو هايد بارك –متشطب

    Next Door Consultancy logo image

2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٩٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب استلام فوري للبيع في تاج سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٦٣٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب استلام فوري للبيع في تاج سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٦ متر مربع

    ٦٣٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٤٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس في مرحلة امايا متشطب اعلى تبة في المشروع

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    6

    ٤٤٣ متر مربع

    ١٠٧٬٢٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٢٨٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس تشطيب كامل للبيع في ليك فيو ريزيدنس

    New Avenue Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٩٦٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب فيو بول و لاند سكيب بالتكيفات ٢٥٥ م

    Spade consultancy logo image

4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٣٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في ماونتن فيو هايد بارك

    Treasure Real estate logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٤٬٧٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٣٤٬٦٤٥٬٨٠٠ جنيه

    بنتهاوس مميز للبيع في بالم هيلز مساحه واسعه

    KAMF logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٣٨٬٥٨٣ جنيه/متر مربع