بنتهاوس (روف) للبيع في التجمع الخامس, صفحة 21

1,489 عقارات أخرى
  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس جاهز للسكن بموقع مميز و سعر مميز

    Makanak Investments logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٤٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس/بيع/جاردن/تريو جاردنز

    Home Destination logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس كبير و مميز مطل على نافورة مائية جاهزة

    Makanak Investments logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٧٠ متر مربع

    ٥٩٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب بالكامل بفيو مميز - ايستاون سوديك

    Allocate Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ١٣٢٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس تشطيب بالكامل بمطبخ وتكييفات في فيفث سكوير

    Do estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٧ متر مربع

    ٧٦٬٣٢٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر للبيع بينتهاوس بروف تشطيب راقي بأميز موقع

    Square real estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن 285 مترًا 5 غرف في فيليت سوديك

    Do estate logo image

5

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ٨٢٬٤٥٦ جنيه/متر مربع

  • 23

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس تشطيب كامل في فيفث سكوير استلام فوري

2

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٧٧٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٧٬٧٢٤٬٩٢٩ جنيه

    بنتهاوس مكون من 3 غرف نوم

    متصدر

    Homescout logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ١٠٨٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع مباشرة على البحيرة بسعر جذاب

    Country For Real Estate logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيبات راقية بنتهاوس رووف استلام فوري 166 متر

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٨١٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بموقع مميز للبيع في ماونتن فيو هايد بارك

    Akar Town Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٥٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب فيو جاردن في MVHP

3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٦٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فيو فاونتين باقل سعر في MVHP

2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٤٬٨١٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بنت هاوس في الروف للبيع الشويفات التجمع الخامس

    Home Approach logo image

    الشويفات, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 24

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٢٠٠م بنت هاوس للبيع جايد امام بوابة ٢٤ الرحاب

    Home Approach logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب بالفرش استلام فوري للبيع في ليك فيو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٦٢ متر مربع

    ١١٤٬٥٠٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب استلام فوري للبيع في ليك فيو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    4

    ٢٦٦ متر مربع

    ١٢٤٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 150م بسعر أقل من سعر الماركت في جايد

    Insider Real Estate Consultancy logo image

4

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب بالكامل بسعر مميز في ماونتن فيو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٣٬٢٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس استلام فوري في ديستريكت 5لوكيشن مميز جدا

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب سوبر لوكس فيو لاند سكيب

    All 90 logo image

3

    2

    ٢٤٥ متر مربع

    ٧٣٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في ماونتن فيو هايد بارك استلام فورى

    Brokers Hub logo image

    التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٦٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٨٨٬٠٠٠ جنيه

    ليك فيو ريزيدنس2-اقل سعر بنتهاوس243م بفيو مفتوح

    YaKan Properties logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٣ متر مربع

    ٤٥٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه برووف فوري بجوار الجامعة الامريكية للبيع لقطه

    clear scope logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع