بنتهاوس (روف) للبيع في فيفث سكوير

155 عقارات أخرى
  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك بنتهاوس متشطب بالتكييفات و المطبخ + روف خاص

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٦٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس جاهز للسكن متشطب في فيفث سكوير بخصم 40%

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٨٥٬٥٦١ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس جاهز للسكن متشطب في فيفث سكوير بخصم 40%

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٨٩٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل في موقع متميز في فيفث سكوير

    متصدر

    Do estate logo image

2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٩٬٧١٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اكبر بنتهاوس استلام فوري في التجمع الخامس

    views investment logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٧٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • فيفث سكوير

    السعر عند الإطلاق:

    ١٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Al Marasem Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,فيفث سكوير

    استوديو, 1 - 4 غرفة

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس ريسيل للبيع تشطيب كامل باقل من سعر الشركة

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٧٢٬٦٧٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بأكبر رووف متشطب اقل سعر لسرعة البيع

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٧١٬٢٧٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس ريسيل تشطيب كامل بالتكيفات فى افضل موقع

    IRTKAZ logo image

2

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٨٤٬٢٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر بنتهاوس للبيع نص مفروش في المراسم

    متصدر

    Horizon Estate logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٣٧٩٬٧٠٠ جنيه

    بنتهاوس أقل من سعر السوق مفروشه بالتكيفات و المطبخ

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٨٠٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مفروش بالتكيفات- اقل سعر السوق -المراسم

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٩٢ متر مربع

    ٦٨٬٤٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بروف في المراسم فيفث سكوير متشطبه بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةروف في المراسم استلام فوري تشطيب كامل بالتكيفات

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٧٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في المراسم فيفث سكوير مفروش بالكامل

    Ninety Two logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينهاوس للبيع في المراسم | رووف واسع | تشطيب كامل

    Ninety Two logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري بنتهاوس متشطب بالكامل ريسيل - المراسم

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر مساحة بنت هاوس للبيع متشطب بالكامل ف المراسم

    Spade consultancy logo image

4

    3

    ٣١٦ متر مربع

    ٧١٬٢٠٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس لاندسكيب فيو تشطيب مودرن- فيفث سكوير

    Rank For Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٧٨٬٦٥١ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر بنتهاوس في المراسم ريسيل في التجمع الخامس

    clear scope logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز قريب من الخدمات - استلام فوري تشطيب كامل

    New Avenue Real Estate logo image

4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب بالتكييفات بسعر مميز وموقع استراتيجي

    why solutions logo image

2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٩٬٧٠١ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في Fifth Square – فيو رائع وسعر مغرى

3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٧٦٬٧١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 3 غرف تشطيب مودرن بمطبخ وتكييفات- المراسم

    Rank For Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٥٩٬٨٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب بالكامل بالتكييفات للبيع في المراسم

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب استلام فوري ريسيل بأقلمن سعر الشركة

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٧١٬٨٥٦ جنيه/متر مربع