عقارات للبيع في القاهرة

77,599 عقارات أخرى
  • 10

    تاون هاوس

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في زد إيست برايم لوكيشن متشطبه بالكامل .

    Egypt Best Properties logo image

    ايفر نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مدينتي E3 أستلام فورى وايد جاردن

    Engaz Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٦ متر مربع

    ٩٠٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بلومفيلدز، مدينة المستقبل استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في التجمع استلام فوري لوكيشن مميز .

    Egypt Best Properties logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع لوكيشن مميز جانب لافيستا سيتي بالم هيلز

    Egypt Best Properties logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • أيام ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 3
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة

    2 - 3 غرفة

  • 20

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة أقل من سعر الشركة استلام سنةمرحلة اللاجون

    IRTKAZ logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمقدم 5% فقط بالتشطيب و اقساط حتي 10 سنوات !

    Egypt Best Properties logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع باطلالة مميزة و موقع مميز باقل سعر 5%فقط

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة بموقع مميز و اقل سعر بمقدم 5% علي 10 س !

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٧١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة استلام فوري بأقل من سعر الشركة

    IRTKAZ logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • تاورز

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٨٥١٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Morshedy Group
    القاهرة,مدينة نصر

    2 - 3 غرفة

  • 14

    شقة

    ٢٬٢٥٧٬٩٦٢ جنيه

    شقة 168م بحري وفيو خيالي متشطبه بالتكيفات بجوارAUC

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا واتر واى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ١٣٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا S للبيع في سراي S2

    Laucienda For Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٥٬٥٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٧٦٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة استلام فوري Full Park View باقل مقدم

    Falcon for Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٤ متر مربع

    ١٦٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل استلام السنة لبيع في زيد ايست

    Key Point for real estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ١٢٥٬٦٨١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٦٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة استلام فوري بسعر مش هيتكرر في المراسم

    IRTKAZ logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ١٣٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • قطامية جيت

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬١٤١٬٦٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Morshedy Group
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,القطامية,كمبوندات القطامية,قطامية جيت

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 11

    تاون هاوس

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 265 ليك فيو في ريفرتون امام AUC مباشر

    Property  Hills. logo image

    ريفرتون, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٢٦٬٤١٥ جنيه/متر مربع

  • 5

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬١٧٦٬١٤٨ جنيه

    بنتهاوس للبيع | Galleria Moon Valley

    Laucienda For Real Estate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٦٧٬٥٦٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اشتري بسعر النهاردة وقسط على سنة ونص فاميز الاحياء

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, الحي الرابع غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٣٬٥٤١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة + تراس 340 م سوبر لوكس خارجي في جنوب الاكاديمي

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    المنطقة ز, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٣٤٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة 145م فيو لاند سكيب في ليك فيو

    AK Circle logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٠٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • لاند مارك

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬١١٤٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Morshedy Group
    القاهرة,مدينة نصر,كمبوندات مدينة نصر,لاندمارك

    1 - 3 غرفة

  • 14

    شقة

    ١٬٥٢٩٬٧٥٢ جنيه

    شقه 151م بحري فيو خيالي علي lagoon متشطبه high end

    Falcon for Real Estate logo image

    الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ١٠٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فوري شقة بحديقة ريسيل متشطبة بالمطبخ في جاليريا

    IRTKAZ logo image

2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٧٦٬٥٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 200م للبيع في El Patio ORO فيو لاجون

    AK Circle logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة متشطبة استلام فوري في La Vista City

    Selection Code logo image

4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع – Katameya Hills | موقع مميز جدً

    Laucienda For Real Estate logo image

    قطامية هيلز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7

    ٥٢٠ متر مربع

    ١٠٥٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • وينتر بارك

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Dominar Developments
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,R8

    1 - 4 غرفة