شقق استوديو للبيع في كافالي ريزيدينس

4 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٢٬٣٦٨٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بأقل سعر مميز للاستثمار بجوار النادي الاهلي

    Roots Real Estate logo image

    كافالي ريزيدينس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ٥٧٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٣٦٨٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بحرى بأقل سعر بالتجمع الخامس +قسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٥٩٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو لقطه بالتجمع دقايق من طريق السويس بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ٤٨٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بالتجمع الخامس بمقدم تعاقد200ألف فقط وقسط8س

    Roots Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • كافالي ريزيدينس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٥٥٧٬٦٠٣ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,كافالي ريزيدينس

    استوديو