عقارات 4 غرفة نوم للبيع في العين السخنة, صفحة 7

388 عقارات أخرى
  • 27

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول فيو البحر ب قسط يصل ل 9 سنين بسعر رائع

    لاسيرينا بالم بيتش, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول فيو البحر ب قسط يصل ل 9 سنين بسعر رائع

    العين باي, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول فيو البحر ب قسط يصل ل 9 سنين بسعر رائع

    مارينا وادي دجلة, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول فيو البحر ب قسط يصل ل 9 سنين بسعر رائع

    متصدر

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بمنتجع ماونتن فيو السخنة 1 – تشطيب كامل

    Next Door Consultancy logo image

    ماونتن فيو العين السخنة, ماونتن فيو, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٥٦٢ متر مربع

    ٣٦٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بروف على البحر مباشرة في لا فيستا 7

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 7, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة صف أول على البحر – ماونتن فيو السخنه 2

    TREX logo image

    ماونتين فيو السخنة 2, ماونتن فيو, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٥٠٬١٨٨ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توينهاوس للبيع اول صف ع البحر بقرية بياسيرا صبور

    Arsam Real-estate logo image

    بياسيرا, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب بالكامل صف اول علي البحر

    New Avenue Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحمام سباحه متشطبة الترا لوكس تطل على البحر

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو العين السخنة, ماونتن فيو, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٥٨٬١١٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فاخر صف أول على اللاجون 274م أزها السخنة

    Oqood Investments logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٢٧٤ متر مربع

    ٤٩٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع تشطيبات فاخرة و مفروشة لافيستا ٣

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٠٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٠٬١٥٤٬٦١٥ جنيه

    فيلا متشطبه صف 1 لاجون ف اقرب جزيره للبحر في ازها

    Falcon for Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٣١٢ متر مربع

    ٩٦٬٦٤٩ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٣٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون صف اول علي اللاجون للبيع في ازها

    Houseology logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٥١٠ متر مربع

    ٦٥٬٣٩٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تلال السخنة - المرحلة الأولى - توين هاوس ١٨٠ متر

    متصدر

    Oqood Investments logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ماونتن فيو 1 العين السخنة تشطيب حديث

    Town River logo image

    ماونتن فيو العين السخنة, ماونتن فيو, العين السخنة, السويس

    4

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٨٠٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع تلال السخنة (المرحلة الثالثة)

    Property Network logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    4

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمليون 700 تعاقد صف اول على البحر بفيو عالمي

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشة بالكامل بإطلالة بحرية في الجلالة

    New Avenue Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس صف اول على البحر استلام فوري فى تلال

    New Avenue Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية بجاردن استلام فوري علي البحر في العين السخنة

    Z Investments For Real Estate logo image

    كاي السخنة, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٢٢٢ متر مربع

    ٨١٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول توين هاوس ١٨٠ متر جاهز للاستلام في السخنة

    New Avenue Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بالكامل x ازها السخنه صف اول ع اللاجون

    Falcon for Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٣١٢ متر مربع

    ١٢٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ١٨٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    سي فيو دوبليكس بمقدم 15%اقساط حتى 8سنين اميز موقع

    Square real estate logo image

    لاسيرينا بالم بيتش, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٧٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فى لافيستا صف تاني متشطبه بالمطبخ و التكيفات

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا توباز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٦٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

صورة لـ  في العين السخنة
مؤشرات حول أداء المجتمع
العين السخنة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…