عقارات للبيع في العين السخنة

4,430 عقارات أخرى
  • 11

    منزل مزدوج

    ١٥٬٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر توين هاوس إطلالة على اللاجون

    متصدر

    Remax The Address logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ٢٧١ متر مربع

    ٥٧٬٦٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٨٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليهك متشطب بالفرش بفيو ع البحر وبأقل سعر بالسخنه

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    لاسيرينا بالم بيتش, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٤٠٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 4 غرف+ناني على لاجوون مباشرة بالفرش ومكيفة

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٢٤٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو بحر بحمام سباحة بالفرش و6 تكييف وبالاجهزة

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ١٠٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٩٤٥٬٠٠٠ جنيه

    عاين الان شاليهك علي البحر دايركت بأقل سعر بالسخنه

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    بيلا رومانس, رومانس, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٦٠٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • المونت جلالة مارينا تاورز

    السعر عند الإطلاق:

    ١٠٬٩٧٠٬٧٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Tatweer Misr
    السويس,العين السخنة,المونت جلاله

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 10

    شاليه

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضى بحديقه بحرى متشطب بالكامل يطل علي البحر

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٢٢٬٠٠٠ جنيه

    أستلم شاليهك علي البحر في بورتو السخنه وبسعر لقطه

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    هيفن هيلز بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١٦٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري صف اول ع البحر -قسط علي 7 سنين

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    ماليبو, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية فيو بانورام بحر بسعر ممتاز مفروش ومكيف 100م!

    متصدر

    Lennar For Real Estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية فوري فروش فالسخنة اطلالة مباشر بانوراما بحر!

    متصدر

    Lennar For Real Estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • باي ماونت

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٢٣٦٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Maven Developments
    السويس,العين السخنة,باي ماونت

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 11

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فوري بالسخنة متشطب سوبر لوكس اطلاله بحرية

    متصدر

    Lennar For Real Estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    صف أول على لاجون توين هاوس 210م | أقل من سعر السوق

    متصدر

    Oqood Investments logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون صف اول لاجون للبيع في ازها فوري

    متصدر

    Houseology logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٥٢٠ متر مربع

    ٥٩٬١٣٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سنيور شاليه صف اول لاجون للبيع في ازها السخنة

    متصدر

    Houseology logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ٢٨٩ متر مربع

    ٤٩٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون ريسيل صف اول علي اللاجون للبيع

    متصدر

    Houseology logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ٣٩٠ متر مربع

    ٦٥٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • اي كيو ريزيدينس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Madaar
    السويس,العين السخنة
  • 15

    تاون هاوس

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر بحري ريسيل للبيع في ازها السخنه

    متصدر

    Houseology logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ١٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس ريسيل برايم لوكيشن علي اللاجون

    متصدر

    Houseology logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٥٧٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليهك صف اول على البحر بسعر لقطه بالعين السخنه

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    بيلا فينتو جلالة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٤٤ متر مربع

    ٩٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شاليه 116م متشطب بأقل سعر في أزها السخنة

    متصدر

    Oqood Investments logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٦٠٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٤٬١٨٨٬٠٠٠ جنيه

    أول صف على اللاجون سنيور شالية أرضى 151 متر أزها

    متصدر

    Oqood Investments logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٩٣٬٩٦٠ جنيه/متر مربع

  • ستيلا دي ماري

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 25
    المطور العقاري
    Remco for Real Estate
    السويس,العين السخنة,ستيلا دى ماري,ستيلا دى ماري 1

    3 غرفة

  • 10

    شاليه

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آقل سعر | شالية 3 غرف نوم - مرحلة سادسة في تلال

    متصدر

    Contract Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٣٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر شالية 2 نوم | مرحلة سادسة - تلال

    متصدر

    Contract Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٤٠٬١٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز سعر لتوين هاوس - مرحلة اولي للبيع - تلال سخنة

    متصدر

    Contract Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    4

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع علي البحر سوبر لوكس بأقل سعر في الماركت

    متصدر

    Step One Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه (( استلام فورى ))sea view % متشطب بالتكييفات

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • كان ليمون كاي السخنة

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Misr Italia
    السويس,العين السخنة,كاي السخنة

    1 - 4 غرفة