عقارات 3 غرفة نوم للبيع في المونت جلاله, صفحة 6

232 عقارات أخرى
  • 12

    دوبلكس

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل من سعر السوق - دوبلكس على البحر جاهز للاستلام

    Remax The Address logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 25

    شاليه

    ٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب للبيع بإطلالة بحر مباشرة + استلام فوري

    Falcon for Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٬١٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية فيو علي البحر 139م في العين السخنة

    Z Investments For Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ٧٠٬٥٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬١١٩٬٠٢٤ جنيه

    شاليه أرضي فى المونت جلالة عين السخنة بحديقة متشطب

    New Avenue Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٥٬٦٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مفروش بالكامل - بحديقة - علي البحر مباشرة

    Remax The Address logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٦٧٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بإطلالة على البحيرة و البحر المونت جلالة

    New Avenue Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية 109 متر في المونت جلالة بإطلالة بحر و لاجون

    Wnsta how logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٥١٬٨٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع فى العين السخنه موقع مميز دور ثاني

    Trends Real Estate Egypt logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي بجنينة للبيع موقع مميز

    Trends Real Estate Egypt logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٬٧١٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية يطل على البحر استلام قريب اقساط حتى 2026

    Trends Real Estate Egypt logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٤٣٬٢١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا تطل على اللاجون على اقساط حتى 2031

    Trends Real Estate Egypt logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية يطل على اللاجون استلام فورى فى المونت جلالة

    Trends Real Estate Egypt logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٥١٬٥٨٧ جنيه/متر مربع

  • 25

    شاليه

    ٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب للبيع بإطلالة بحر مباشرة + استلام فوري

    Falcon for Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    1

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دور ثاني للبيع في المونت جلالة السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٧٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي للبيع بسعر مميز في المونت جلالة

    Arsam Real-estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٥٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ريسيل استلام فوري في المونت جلالة في السخنة

    Z Investments For Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    4

    ٢٦٣ متر مربع

    ٧٦٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مفروش بالكامل- بحديقة - جاهز للاستلام

    Remax The Address logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٥١٬٥٨٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ديزاين فيلا VIPاعلي مسطبه تشطيب كامل2دللبحر

    Falcon for Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دور ثاني للبيع سعر مميز بالمونت جلالة السخنه

    Arsam Real-estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع دور ثاني بقرية المونت جلالة السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٤٥٬٥٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 109م + جاردن 122م | 3 غرف | المونت جلالة

    Aqar Dayem logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٦٤٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع | المونت جلالة فيو على البحر والجبال

    Flag square Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل تاون هاوس 188م - استلام فورى - المونت جلالة

    Oqood Investments logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٥٠٬٥٣١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم شاليه تشطيب راقي بالتقسيط ع اطول فترة

    Square Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٥١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاكوزي برايفيت -يطل على البحر وحمام السباحة

    Remax The Address logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٤٣٬٥٤٣ جنيه/متر مربع