عقارات 3 غرفة نوم للبيع في المونت جلاله, صفحة 10

232 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في المونت جلالة شاليه مطل على اللاجون

    Smart Assets Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٩٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه يطل على البحر في المونت جلالة

    Smart Assets Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٤٣٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بإطلالة بانورامية على البحر للبيع

    Smart Assets Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بإطلالة بانورامية على البحر للبيع في المونت

    Smart Assets Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    منزل مزدوج

    ٧٬٤٢٤٬٧١٦ جنيه

    توين للبيع في المونت الجلالة العين السخنة

    Smart Assets Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٨٦ متر مربع

    ٣٩٬٩١٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مطل على البحر بالكامل بأقل من سعر السوق

    Smart Assets Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٤١٬٧٣٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في الطابق الأرضي في مايستا بإطلالة مزدوجة

    Smart Assets Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع